www.ionic.pl

Praca na stanowisku administrator systemów LINUX w firmie IONIC.pl

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość systemów Linux (Debian, Centos)

- minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z w/w systemami operacyjnymi

- podstawowa umiejętność programowania w językach skryptowych (bash, sed, awk)

- znajomość technik wirtualizacji OpenVZ oraz Xen

- znajomość oprogramowania monitorującego serwery i sieć

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

- umiejętność pracy samodzielnej i w grupie

- uczciwość, punktualność, rzetelność, zaradność, kreatywność, niekaralność.

Dodatkowymi atutami będą:

- Znajomość oprogramowania DirectAdmin, Cpanel, HyperVM, SolusVM

- doświadcenie w branży webhostingowej

- umiejętność programowania w językach PHP, Perl, C, Ruby

- znajomość protokołów routingu dynamicznego i urządzeń firmy CISCO, Dell, HP.

Zakres obowiązków:

- nadzór nad infrastruktyurą IT firmy NAJDMEN

- aktualizacje oraz bierząca administracja serwerami klientów

- wdrażanie rozwiązań optymalizujących usługi IONIC.pl

- obsługa konsultantów pierwszej linii wsparca w zakresie zagadnień technicznych

Wymiar czasu pracy:

- 1/2 etatu

- pełny etat

Wynagrodzenie: do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji

Praca w trybie zmianowym

Zapewniamy:

- Stabilne warunki zatrudnienia

- przyjazną atmosferę w młodym zespole

- wynagrodzenie: do uzgodnienia (kwalifikacje)

- forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Miejsce pracy:

Biuro IONIC.pl

ul. Lea 114

30-133 Kraków

CV i LM proszę przesyłać na adres praca @ ionic.pl, w tytule:

SpecIT / 032010

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: “Niniejszym wysyłając CV i list motywacyjny wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją w tym także po jej zakończeniu w przyszłych procesach rekrutacyjnych w NAJDMEN odpowiadających mojemu profilowi wykształcenia z zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.

Przyjąłem/jęłam do wiadomości, że zgodę na przetwarzanie danych w powyższym zakresie mogę odwołać w każdej chwili kierując stosowne oświadczenie do NAJDMEN”.

Jednocześnie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy, a kontaktować będziemy się tylko z wybranymi osobami.

Praca na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta w firmie IONIC.pl

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Internetu (email, wyszukiwarka)

- wiedza na temat technik hostowania stron www i domen

- znajomość zagadnień z dziedziny obsługi systemu Linux

- znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

- uczciwość, punktualność, rzetelność, zaradność, kreatywność, niekaralność

- kontakt z klientami

- obsługa urządzeń biurowych

- tworzenie materiałów marketingowych

- obsługa chat i systemu wsparcia klienta

- w przypadku odpowiednich kompetencji drobne zadania administracyjne

- wyszukiwanie informacji w internecie

- 1/2 etatu

Wynagrodzenie: 1000 - 2500 PLN netto

ul. Lea 114

Spec / 032010

p.s. nie szukamy pracowników zdalnych