Skocz do zawartości
www.mzone.uk

omijanie postu z ofertą w dziale Oferty

Polecane posty

Czy ktoś z moderatorów może wyjaśnić dlaczego moja oferta (już po raz kolejny i nagminny) w dziale Oferty nadal nie jest widoczna, czeka od soboty na akceptację moderatora.

Tymczasem oferta innej firm pojawiła się się w tym dziale, czy znowu ktoś działa wybiórczo na tym forum, to już tradycja moderatorów WHT?

 

Czekam na informację na ten temat i akceptację mojej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak Sponsi, szukaj dalej teorii spiskowych :-).

 

MZone Group: Którą ze swoich trzech ofert, które wysłaleś chcesz opublikować? Zgodnie z regulaminem może być tylko jedna..

 

PS. To jest chyba temat na "Dyskusje WebHostingTalk.pl", a nie koniecznie na forum główne.

PS2. Oferty były wysłane wczoraj przed 10 rano, nie w sobotę, a żadna inna oferta się nie pojawiła przed Twoją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakich trzech ofert, była jedna o 10 darmowych kontach. Pewnie zalega jakaś z zeszłego miesiąca.

 

Odnośnie umiejscowienia tematu, nie powinien w ogóle być. Dlaczego moderator wstawia inne oferty omijając naszą?.

 

Patryk, taka sytuacja nie jest pierwszy raz, praktycznie co miesiąc jest to samo. Może oferta była wysłana wczoraj nie w sobote, nie zmienia to faktu że została po raz kolejny ominięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłem że dział oferty ma troche własne prawa, z drugiej strony forum ma właściciela który ustala zasady więc wpływu dużego na to nie mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale jeden który teraz pisze nie wytrzeźwiał jeszcze po weselu;-)

 

Wydaje mi się że wszyscy z moderatorów/adminów mają uprawnienia by zaakceptować temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Moderatorów jest dużo ale nie wszyscy zaglądają na forum regularnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×