Skocz do zawartości
Vekka

linuxpl.com czy webh.pl

Polecane posty

Witam. Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim temacie. Otóż w przyszłym tygodniu chcę założyć stronę. Mój jedyny problem to wybór hostingu. Nie bardzo się na tym znam, więc czytam opinie innych ludzi. Już widziałam full opinii na plus i minus o owych firmach, że sama już nie wiem co wybrać. Szukam hostingu do 100 zł, strona będzie się rozwijała i nie chce, żeby w przyszłości jak się znajdzie więcej użytkowników i wejść, żeby się coś zawieszało i blokowało. Najwięcej czytałam o Linuxpl.com oraz webh.pl. Prosiłabym o opinie, które lepsze. A może coś innego, słyszałam, że ovh.pl też dobre. Bardzo proszę też o uzasadnienie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie dokładniej opinie na temat ovh.pl - tam serwery współdzielone warto brać tylko pod statyczny content.

Jeśli zależy Ci na szybkich serwerach i elastycznych ofertach, zerknij na glowanet.pl lub ionic.pl

Wraz z rozrostem stron, gdy zacznie brakować Ci powierzchni dyskowej lub transferu, jest duża możliwość migracji za rozsądne pieniądze.

Z obu tych firm korzystam i obie mogę z czystym sumieniem polecić, przy czym jeśli zależy Ci na bardziej budżetowym rozwiązaniu, to kierowałbym się w stronę glowanet.pl (wcale nie kosztem jakości!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie firmy przedstawione przez Ciebie powinny być ok, jednak zawsze przetestuj usługę, to co dla kogoś jest dobre nie zawsze będzie dobre dla Ciebie.

 

Linuxpl jest trochę droższe niż WEBD, przetestuj obie lub inne firmy które oferują Tobie okres testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Vekka - nie polecił bym Ci żadnej z przytoczonych przez Ciebie firm, najlepsze hosty w Polsce w tej cenie: Proste.pl, Vipower.pl, Unixstorm.org. Uzasadnienie - poczytaj sobie opinie tych firm na forum - w tej cenie to wydaje się być najlepszy wybór.

 

@MZone - chyba niedoczytałeś, pytanie było o webh nie webd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwięcej czytałam o Linuxpl.com oraz webH.pl. Prosiłabym o opinie, które lepsze.

 

Linuxpl jest trochę droższe niż WEBD, przetestuj obie lub inne firmy które oferują Tobie okres testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli zależy Ci na szybkich serwerach i elastycznych ofertach, zerknij na glowanet.pl lub ionic.pl

Wraz z rozrostem stron, gdy zacznie brakować Ci powierzchni dyskowej lub transferu, jest duża możliwość migracji za rozsądne pieniądze.

Z obu tych firm korzystam i obie mogę z czystym sumieniem polecić, przy czym jeśli zależy Ci na bardziej budżetowym rozwiązaniu, to kierowałbym się w stronę glowanet.pl (wcale nie kosztem jakości!)

 

Właśnie się zaczęłam zastanawiać nad glowanet.pl i poczytałam trochę opini. Zauważyłam, że wiele osób pisze, że serwery często padają, a strony nie działają. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wojcieh.net/o...gu-glowanet-pl/

 

W sumie przez ten wpis zaczęłam wątpić, bo sama oferta firmy mi sie podoba, jest tanio, ponoć wszystko szybko i wogle. Tylko chciałam mieć pewność, że wszystko będzie działać porządnie. xD

 

Myślałam też nad Kylos.pl .

 

Jak będziesz tak skakać z oferty na ofertę to nic nie wybierzesz ;)

Wybierz 2 lub 3 firmy, zalóż konto na okres testowy, po 14 dniach już coś wiesz o firmie i nie są Tobie potrzebne praktycznie żadne opinie (które nie zawsze są adekwatne do opisanych usług).

 

Nie sugeruj się opiniamy za bardzo, firmy które są polecane na tym forum to raczej dobre firmy i nie możesz się sparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam tylko linuxpl.com i mzone reszta to (z tych co korzystałem) badziew.

 

ręce mi opadły. a które to te badziewia? :> IQ? KEI? a może beyond?... skąd my mamy wiedzieć z czego korzystałeś? a polecasz coś co jak dla mnie jest kompletną pomyłką i badziewiem - linuxpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LinuxPL - bardzo dobry kontakt z adminami ale jak na Niemcy to mało transferu. Można znaleźć lepsze konta w Polsce.

GłowaNet - bardzo dobry kontakt z adminem. Z adminem da się dogadać co do rabatu lub powiększenia parametrów ;) Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ręce mi opadły. a które to te badziewia? :> IQ? KEI? a może beyond?... skąd my mamy wiedzieć z czego korzystałeś? a polecasz coś co jak dla mnie jest kompletną pomyłką i badziewiem - linuxpl

Ja teraz już nie korzystam z ich usług, ale wspominam bardzo miło. Błyskawiczny kontakt, zawsze pomocni, co chciałem to z niczym nigdy nie było problemu. Dużą zaletą jest to, że można trzymać u nich stosunkowo "ciężkie" strony, pomimo tego wszystko działa bardzo sprawnie.

Nie każdy potrzebuje od razu iq.pl kei.pl, bo czasami nie ma sensu. Tak jak nie ma sensu kupować ciężarówki po to, żeby jeździć na zakupu do tesco. Szczególnie, jeżeli dostawcy alternatywni dobrze sobie radzą ze świadczeniem usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zdecydowałam się na głowanet.pl. I muszę powiedzieć, że pierwsze dobre wrażenie zrobili. Na sam początek szczeliłam gafę i zamówiłam przez przypadek dwie takie same usługi. Napisałam do administratora, a na odpowiedź nie musiałam czekać nawet paru minut, a druga usługa została skasowana tak jak chciałam. Czuje, że na dłużej będę z tego hostingu korzystać . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×