Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
CzuCzu

[SZUKAM] 5GB poj. 20GB/mc Plesk/Confixx ping<100

Polecane posty

Witajcie,

potrzebny mi reseller w przyzwoitej firmie z dobrą obsługą najlepiej wszystko automat czyli dodawanie domen przez panel itp.

Zalezy mi glownie na niskim czasie dostepu i wygodnym zarzadzaniem

bez ograniczeń domen/liczba klientow/email

 

poj. 5GB transfer ok. 20GB/mc

 

pozdrawiam wszystkich

PS. Bardzo mi sie podoba Forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widzę, że konto testowe ma Pan już u nas założone. Mam nadzieję, że się Pan zdecyduje właśnie na naszą ofertę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że konto testowe ma Pan już u nas założone. Mam nadzieję, że się Pan zdecyduje właśnie na naszą ofertę.

Kogo to interesuje? Po co to piszesz na forum. Chcesz pokazać, że masz klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo to interesuje?

A ty dlaczego się wtrącasz?.. facet dba o interesy zarówno moje jak i wszystkich użytkowników tego forum aby mogli poczytać posty dotyczące danego hostingu - znaczy się interesuje się i nie olewa tak jak inni - dlaczego nikt nie odpisał na mojego posta.. już wiem że wybiorę GoodHost..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Kogo to interesuje? Po co to piszesz na forum. Chcesz pokazać, że masz klientów?

 

W sumie dobzre mowisz i popieram.

już wiem że wybiorę GoodHost..

good luck.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo to interesuje? Po co to piszesz na forum. Chcesz pokazać, że masz klientów?

@bezsciemy: Czy umiesz TYLKO zarzucać coś innym użytkownikom forum? Twoje zachowanie przypomina mi trochę dawne postępowanie @kolibra2.. On już przestał.. Kiedy przyjdzie na Ciebie kolej? A teraz chciałbym ustosunkować się do Twojego posta: Nie chciałem swoją wypowiedzią pokazać, że mam klienta - bo teoretycznie jeszcze nie jest nim w 100%, On może się wciąż rozmyślić i zrezygnować, na razie testuje bezpłatnie usługi. Chciałem tylko pokazać, że interesuje mnie każdy klient. Warto dbać o swoich potencjalnych klientów - to dzięki nim firmy takie jak GOODHOST - czyli zajmujące się hostingiem - w ogóle istnieją.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziku to nie jest forum supportu goodhostingu czy tymbardziej nie ma za zadania sluzyc jako BOK ...

 

nikt nie odpisał bo najwidoczniej nikt nie oferuje tego typu serwera, notabene goodhost rowniez - z tego co wyczytuje na stronie posiada cPanel a w temacie wyraznie napisane: Plesk/Confixx ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziku to nie jest forum supportu goodhostingu czy tymbardziej nie ma za zadania sluzyc jako BOK ...

 

nikt nie odpisał bo najwidoczniej nikt nie oferuje tego typu serwera, notabene goodhost rowniez - z tego co wyczytuje na stronie posiada cPanel a w temacie wyraznie napisane: Plesk/Confixx ?

 

CzuCzu złożył zamówienie na serwer zanim zauważyłem jego post na tym forum. Konto zostało założone, zanim coś tutaj napisałem. Nie chciałbym, żebyś "naskakiwał" na mnie za to co napisałem. Nie zrobiłem niczego złego - nie jest to też forma supportu: akurat support jest przez mail i telefon. :)

A co to Pleska i Confixxa.. > Po co korzystać z mniej rozbudowanego panelu skoro można mieć potężniejsze narzędzie w dobrej cenie? :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Pana z GoodHost i po wszystkich wyjaśnieniach, jestem gotów zgodzić sie na WHM/cPanel i tym samym zrezygnowac z Pleska, gdyz WHM jest dośc znosnym panelem i z pomocą "dziku" poradzę sobie napewno i będe się cieszyl niezawodnym hostingiem oferowanym przez GoodHost. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem tylko pokazać, że interesuje mnie każdy klient. Warto dbać o swoich potencjalnych klientów - to dzięki nim firmy takie jak GOODHOST - czyli zajmujące się hostingiem - w ogóle istnieją.

Jeżeli uważasz ogłoszenie na publicznym forum że ktoś załozył konto testowe za przejaw troski o swoich klientów to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum spada na psy, tez to czujecie ?

Troche masz racje... Za duzy offtopic się zrobił..

Jeżeli uważasz ogłoszenie na publicznym forum że ktoś załozył konto testowe za przejaw troski o swoich klientów to OK.

Nie rób z igły widły. Jeśli moja wypowiedź Cie zabolała to sorry, ale może jesteś przewrażliwiony na punkcie osób które coś chcą w biznesie zrobić dobrze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×