Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
OSP

ZARABIAJ NA MAILINGU 1500 zł - BAZA 450 tyś+ SKRYPT

Polecane posty

Witam

Mam do sprzedania bazę mailingową, w której znajduje się 450 000 tys adresów do osób prywatnych wyłącznie z Polski. Adresy są w formie

txt, dzięki czemu nie ma problemu w wysyłce przez żaden program do mass mailingu

Do bazy dokładam skrypt autorki do wysyłki, z opcją HTML, bez konieczności wysyłania

 

ze swojej poczty!

Baza maili do 450 000 osób!

Dlaczego moja oferta jest naprawdę interesująca?

Ponieważ bazę sprzedam po promocyjnej cenie, a wysyłając mailingi, zwróci Ci się koszt zakupu bazy bardzo szybko

 

sprzedaję 1 EGZEMPLARZ i więcej nie będę sprzedawał ! Zatem kto pierwszy, ten lepszy.

 

UWAGA ! NA TEJ BAZIE ZARABIAŁEM OD 1200 DO 1700 ZŁ MIESIĘCZNIE, ZATEM

SKORZYSTAJ Z OKAZJI !

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - PISZ:

e-mail: mtmm@poczta.onet.pl

GG: 8228179

UWAGA: Bazę sprzedaję, ponieważ zmusza zmusza mnie do tego sytuacja materialna. Bazę sprzedaję w 1 egzemplarzu, i więcej ta sytuacja się nie powtórzy, ponieważ jak wiadomo wzrasta konkurencja.

Zacznij zarabiać na mailingu DO 1700 ZŁ już dziś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest pochodzenie tej bazy ?

 

I sądzisz że usłyszysz prawdę ?

400 tys nie pochodzi z żadnego polskiego forum, ani nawet z kilku razem wziętych i do tego uzyskanych legalnym kanałem.

To jest nierealne.

 

Od kiedy handel takimi danymi jest w ogóle dozwolony , bez zgody posiadacza adresu, zwłaszcza jeśli regulamin usługi poprzez którą uzyskano owy adres nic o tym nie nadmieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłużenie się adresami z tak zdobytej bazy danych jest niezgodne z polskim prawem, narusza Ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Ustawę o ochronie danych osobowych. W drugim przypadku nie tylko posłużenie się bazą danych, ale samo jej posiadanie może pociągać za sobą odpowiedzialność karną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×