Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maminowiec

budgetvps VS logout ?

Polecane posty

Witam

 

Aktualnie mam dwa vps-y jeden w firmie budgetvps drugi w logout

Pozostało mi jeszcze 20 dni na przedłużenie.

 

I teraz nie wiem który wybrać ?

 

logout

1,5 Ghz procek (70%)

512gw ram

1Gb ram

dysk 20 Gb

transfer bez limitu port 5Mbit

brak panelu zarządzania itp

 

budgetvps

2Ghz procek (80%) - 4 rdzenie

512 gw ram

1,5 Gb ram

dysk 40 Gb

transfer 400 Gb port 100Mbit

panel zarządzania (hitme)

 

Która firma będzie lepsza ?

 

Różnica ceny w przedłużeniu na rok 14 zł między tymi firmami

 

Proszę o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wziął bym Logout, ale powoli odchodzę od tej myśli . Kijowy support .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dwa VPS`y po jednym w każdej firmie, to chyba łatwiej Ci będzie podjąć decyzję.

 

 

Wiesz jak działa support, serwery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w logout na przemku przy klawiszu F5 (przetrzymam kilka s) mam procek 100% , w budgetvps mam 4 rdzenie z czego po 30-50% na jednym.

 

Testowałem czyste przemo to generowanie strony na budgetvps miałem 0,01 , na logout przemek z modami 0.06

 

Na początku w logout miałem 2 pady w ciągu tygodnia , prak panelu zarządzania mimo ze miał już być tydzień temu

 

hitme wydaje mi sie być lepszą firmą niż biznes-host

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitme wydaje mi sie być lepszą firmą niż biznes-host

 

W pełni się zgadzam i oczywiście polecić mogę budgetvps. Logout poszedł na szeroką masówkę i ich vps'y przestają być lubiane B) Support HitMe jest teraz sprawniejszy, serwerki chodzą stabilnie. Za te pieniądze można być naprawdę zadowolonym B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam VPS'a w hitme, w prawdzie na początku było kilka problemów, aczkolwiek support szybko i sprawnie je wyeliminował, nie jestem na tyle długo u Nich, aby powiedzieć że w 100% wszystko jest w porządku, aczkolwiek na chwile obecną nic mnie nie zawiodło. Support odpowiada w niedziele o południu, vps pracuje stabilnie i szybko - choć utrzymuje IPB, które jest lżejsze niż przemo, ale zakładam że Twoje forum jest też mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o skrypt sie aż tak nie martwię , bo znam dobrze phpbb by przemo i mogę je troche zoptymalizować , no i nie mam aż takiego dużego ruchu (srednio 20online)

na tym vps mają być

2 fora phpbb by przemo

jeden mój autorski skrypt

to tyle z tych "większych" stronek

 

Więc nie mam wygórowanych wymagań , wymagam jedynie aby serwer był szybki i nie miał częstych padów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz budgetvps. Po 1 lepsze parametry. Po 2 (choć nie jestem już ich klientem) na pewno lepszy support, bo wiemy jak jest z Logout :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu Wy aż tak bardzo na logout narzekacie - fakt faktem, że z odpowiadaniem na maile to jest problem, ale przy zmianie parametrów zawsze idzie się dogadać, a przy jakichkolwiek problemach wystarczy telefon i zazwyczaj sprawa załatwiana jest od ręki.

Co prawda dziwi mnie trochę podejścia Pana Tomasza w tej kwestii - prościej byłoby usiąść kilka minut dziennie i odpowiadać na tickety niż czekać na telefony, no ale widocznie lubi sobie porozmawiać z klientami :)

 

Z wydajnością co prawda czasami są problemy, ale przy tych cenach nie dziwi wysoki overselling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sayo, Logout ma system ticketów, który zresztą używał podczas przenosin z Tarnowskich Gór do Łodzi: http://biznes-host.pl/ticket/ . Niestety ani razu z niego nie korzystałem poza przenosinami i nie wiem, czy w ogóle ktoś pod innym kątem na niego zerka.

 

O ile kiedyś za Livenetu mógłbym na Logout wypisać całe wiązanki, o tyle teraz, w serwerowni NC Group nie miałem do tej pory żadnych problemów(po kilku dniach od przenosin do teraz VPS nie zaliczył mi żadnego pada). Zauważyłem, że czasem się zdarza, że kilka godzin dostęp do zasobów WWW jest mocno spowolniony, prawdopodobnie przez przeciążenie maszyny-matki, lecz w razie jakichś większych problemów(ostatnio takich nie zauważyłem) wystarczy do nich napisać e-maila(nie polecam dzwonić => kiedyś była duża szansa, że konsultant, wtedy sam Pan Tomasz, zapomni o sprawie), a oni za chwilę się zajmą problemem. Pewien czas temu chyba wdrożyli jakiś system, który wyłącza zbyt obciążające maszyny, więc raczej wielkich problemów już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×