Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pixelith

[vps] vps z płatnością sms

Polecane posty

witam! poszukuję vps'a z płatnością sms, najlepiej z "wirtualnym portfelem". znalazłem na unixstorm.org, lecz ceny mnie nie zadowalają. chcę postawić tam stronę www, ventrilo, może kilku slotowy serwer cs 1.6. płatność sms jest mi potrzebna do składek, więc nie mówcie mi, żebym szedł na pocztę ;). znacie coś takiego? coś ok. 50-60zł miesięcznie. znacie jakieś oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BudgetVPS.pl - Little da się kupić jednym sms-em. Podczas zamówienia proszę wybrać formę płatności SMS.

 

W HitMe.net.pl również można płacić poprzez SMS.

 

W razie problemów zapraszam do kontaktu - bok@hitme.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! poszukuję vps'a z płatnością sms, najlepiej z "wirtualnym portfelem". znalazłem na unixstorm.org, lecz ceny mnie nie zadowalają. chcę postawić tam stronę www, ventrilo, może kilku slotowy serwer cs 1.6. płatność sms jest mi potrzebna do składek, więc nie mówcie mi, żebym szedł na pocztę B). znacie coś takiego? coś ok. 50-60zł miesięcznie. znacie jakieś oferty?

Na OpenVZ nie licz na gwarantowane parametry i na to że serwer cs będzie działał stabilnie - albo chociaż w miarę normalnie. Za tę cenę polecał bym HitMe.net.pl - od niedawna mam tutaj VPS'a i jak na razie działa poprawnie, aczkolwiek przeznaczony jest stricte pod serwer www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Czy na budgetvps.pl jest wirtualna gotówka? Znacie może jeszcze jakieś inne oferty? VPS4u ma dość nieciekawe stawki SMS :/

 

Ciesz się,że w ogóle jakieś są... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na budgetvps.pl jest wirtualna gotówka?

 

Masz na myśli wirtualny portfel?

 

Tak jest, po pierwszym wykupieniu usługi możesz zacząć zbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×