Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RebelPanther

Jaki masz system?

Mój system operacyjny  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Windows 98 lub Me :-)
      0
    • Windows 2000
      1
    • Windows XP
      24
    • Windows Server
      1
    • Linux
      8
    • Inny
      2


Polecane posty

(Jeśli podobny temat był już, to proszę o usunięcie tego, mogłam przeoczyć)

 

Pochwalcie się na czym pracujecie. Ja do błąkania się po internecie mam komputer z XP, do pracy stoi obok z W2K, miałam też jakiś czas linuxa, ale musiałam zrezygnować (zbyt mało programów, które akurat potrzebne byłyby mi w pracy).

 

A w ogóle zaczynałam na DOS w wersji 2 - wczytywanym przy starcie do komputera z dyskietki 5 1/4'' (takie po 360 kB - pamięta ktoś takie? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows XP, ale jak otrzymam nowe części do komputera, to dodatkowo nagram na drugim twardzielu spowrotem Linuksa. Windows sluzy mi do gier i do aplikacji, ktorych uzywam, a nie ma satysfakcjonujacyh mnie odpowiednikow na linuksie, natomiast pingwinek do zabawy w administrowanie ze wzgledu na serwer oraz projektowania niezaleznie platformowo aplikacji typu klient-serwer, choć to ostatnie najczęściej poprzez VM QEMU + Debian i mam linuksa na windowsie. :) Do przeglądania zasobów internetu nie ważny jest dla mnie jaki system aktualnie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeszcze FreeBSD 4.11, ale nie lubię go jak piwa z sokiem.

Trzeba przyznać, że Windows to system operacyjny, a Linux (itp) to system, w którym operacyjni jesteśmy My.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
oczywiscie xp aktualizowany codziennie

 

nie ladnie tak tego pirata aktualizowac :)

 

Nie no ale uwazam ze windows lepiej dziala na localu ... dla mnie jest duzo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ladnie tak tego pirata aktualizowac :)

Nie no akurat w moim przypadku dostalem xp razem z laptopem, czyli oryginalny winshit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Ja także oddaje głos na xp. U mnie jest wirusogenny, ale muszę mieć excela więc jestem zmuszony do użytkowania go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slackware Linux + Gentoo + Windows Xp ( niekatualizowany :) bo jak patrick wpsomnial: "nie ladnie tak tego pirata aktualizowac" :)

 

Zaglosowalem na Linuksa bo przydalaby by sie jakas "rownowaga" i niewyobrazam sobie swiata jakby kazdy uzywal Windowsa i wszytko co zwiazane z komputeremai bylo calkowicie zalezne od microsoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwalcie się na czym pracujecie. Ja do błąkania się po internecie mam komputer z XP, do pracy stoi obok z W2K, miałam też jakiś czas linuxa, ale musiałam zrezygnować (zbyt mało programów, które akurat potrzebne byłyby mi w pracy).

 

Debian, wcześniej Slackware.

 

Wysłany 16/11/2005, 04:10:

 

Nie no akurat w moim przypadku dostalem xp razem z laptopem, czyli oryginalny winshit :)

Skoro 'shit', to po co go używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam na co dzień Linuksa Mandrake 10.0. Nie ma z nim problemów. Przede wszystkim co pół roku nie trzeba go przeinstalowywać (czas wczytywania mojego Winshita: ok. 8 min; Linux: 2 min). Dzięki MS moja strona nie działa na IE, a Windowsa trzymam tylko dla gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×