Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil Scheicht

Proszę o informacje na temat dobrego VPS

Polecane posty

Witam!

 

Mam do Was chłopaki taką małą prośbę, potrzebuje troszeczkę informacji na temat VPS, który przyda się do trzymania skryptu Social Engine 4 http://www.socialengine.net/features/requirements Tylko dodatki troszeczkę jednak potrzebują, tutaj na przykład jest taka mała notka:

 

"Recommended Chat Plugin Requirements: VPS or dedicated server - budget/shared servers may not handle a high volume of users chatting at the same time."

 

Jest może ktoś na WHT, kto używa SE4 i mniej więcej może określić porządną konfigurację serwera dla mniej więcej 1500 użytkowników? Bardzo bym prosił także o jakieś popozycje hostingowe od głównych hostingów (nie interesuje mnie hostink). Aktualnie posiadam Logout.pl za 170 zł miesięcznie, lecz nie prowadzą oni automatycznych kopii zapasowych, co można powiedzieć że ich skreśla.

 

Gorąco pozdrawiam i proszę o waszą pomoc!

 

Kamil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie parametry posiada Twój obecny serwer oraz jaka jest ich utylizacja ?

 

Dysk twardy (HDD): 10 GB

Pamięć (RAM): 1024 MB

Pamięć SWAP (RAM): 1536 MB

Procesor: 1,5 GHz

Transfer: 200 GB - Port 100 Mbit GB

OS: Debian Lenny 5.0 - 32 bit.

 

Nawet nie chodzi mi o aktualną, tylko szukam czegoś poza konkursem, co będzie dobre, w miarę tanie (więc raczej zagraniczne, bo w Polsce niestety ceny są kosmiczne) oraz ma automatyczne kopie zapasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hekko.pl (bo po prostu Pana Damiana nie lubię, Pan D. wie dlaczego

Nie wie ? I nie "Panuj" tutaj bo jest to co najmniej nie ma miejscu.

 

no i jest drogo co z tego, że sas itp kogo to obchodzi ?)

Kogo to obchodzi ? Ha, widać, że nie masz pojęcia jednak o tej branży ;) I do tego mówisz, że drogo ? Tia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sobie porównaj ceny a potem płacz, że rzekomo drogo.

Damian, my nie musimy kłaść żadnej papki żeby szukać klientów (muszę Cię zmartwić, świadomych gdyż tylko naiwni wybierają tą tanią papkę) ;) Nikogo też nie interesuje tutaj Twój pogląd gdyż prowadząc firmę (i ją reprezentując tutaj) w tej branży nie miałeś o tych sprawach zielonego pojęcia. Dlatego teraz pleciesz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować więc proszę o złączenie a całości OT wyrzucenie do kosza.

 

Damian, ja nie mam nic do Ciebie więc nie wiem skąd ten Twój wrogi stosunek do mnie i próba przekonania wszystkich, że dyski sata są lepsze a moje usługi do niczego..

Mylisz się co wielokrotnie Ci wytykano na tym forum, wielokrotnie się kompromitowałeś swoimi wypowiedziami. Teraz porównujesz usługi budżetowe do tych normalnych co jest nonsensem. Weź na wstrzymanie ;)

Koniec OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką wiadomość od Logout:

 

"Nie wykonujemy cyklicznych kopii plików należących do klientów - niebawem cykliczną kopię plików udostępnimy jako dodatkową usługę.

PS. Jeśli Pan chce, to mogę Panu skonfigurować cykliczny backup plików który będzie wykonywany lokalnie na Pańskim serwerze VPS (proszę podać tylko co, jak długo ma być przechowywane, oraz jak często ma być backupowane). Jeśli posiada Pan jakiś zewnętrzny serwer FTP, to backup może być na niego wysyłany."

Możecie mi powiedzieć z kolei, jak wygląda backup na Ionic? Ma ktoś z Was tam swój serwerek? Myślę nad zmianą Logout właśnie z powodu braku cyklicznych kopii zapasowych. Tym się kieruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VDS.

 

VDS Business z konfiguracją:

 

Gwarantowany CPU 2,4 GHZ

Gwarantowany RAM 1024 MB

SWAP RAM 2048 MB

Dysk twardy 80 GB

Miesięczny transfer 800 GB

Ilość adresów IP 2

lokalizacja Niemcy

Wirtualizacja Xen

 

Cena: 60zł na m-c

 

http://www.fiberhead.pl

support@fiberhead.com

 

 

Z poważaniem

 

Albert Horyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, co sądzicie o statnet.pl, ionic.pl oraz logout.pl gdybym miał wybierać właśnie między tymi dostawcami, zwracając uwagę na obsługę klienta oraz Wasze historie? Bardzo bym prosił o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam VPS w ionic.pl od dłuższego czasu i nie mam powodów do narzekań.

Uptime zdecydowanie wyższy niż ten gwarantowany, support odpowiada szybko, rzeczowo i uprzejmie.

Z pewnością mogę polecić VPSy u Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam VPS w ionic.pl od dłuższego czasu i nie mam powodów do narzekań.

Uptime zdecydowanie wyższy niż ten gwarantowany, support odpowiada szybko, rzeczowo i uprzejmie.

Z pewnością mogę polecić VPSy u Pawła.

To są ich serwery, czy udostępniają to jako resellerzy? Co do supportu to jak widzę na ich stronie jest napisane "obsługa i pomoc 24/7", tylko Live Chat jest od wczoraj offline, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są ich serwery, czy udostępniają to jako resellerzy? Co do supportu to jak widzę na ich stronie jest napisane "obsługa i pomoc 24/7", tylko Live Chat jest od wczoraj offline, hehe.

 

W przeciwieńśtwie do logout i statnet nie opieramy usług na dedykach / kolokacji a na swoim sprzęcie w swojej serwerowni.

To że live chat jest offline nie znaczy że support jest offline ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×