Skocz do zawartości
discordia

[wirtualny] hosting pod nowo powstały sklep internetowy

Polecane posty

Witam,

jako kobieta :) cokolwiek znająca się na projektowaniu stron postanowiłam postawić sobie sklep internetowy oparty na Virtuemart z asertymentem zamkniętym do kilku firm, ilością produktów max 1500 (czego w pierwszych latach i tak nie osiągnę z powodów bardziej braku czasu niż finansowych).

Jeśli przekroczę ilość produktów powyżej 200 zamierzam przejść na dedykowane oprogramowanie sklepu internetowego aczkolwiek na chwilę obecną chcę się zabawić Virtuemart.

 

Proszę o poradę jaki hosting wybrać aby po pół roku nie musieć się ewakuować do innej firmy aczkolwiek nie zakładam większej ilości odwiedzin czy kupujących z powodu asortymentu dostępnego dla wybranej grupy zawodowej związanej z branżą post mortem.

Polecono mi jupe.pl, glowa.net, linuxpl.com.

Interesuje mnie ok 10-12 GB powierzchni i ok 120 GB transferu miesiecznie maxymalnie ( z powodu bardzo dokładnych zdjęć wybranych produktów czy usług ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przetestować kilka firm, wtedy łatwiej podjąć decyzję.

 

Co testować:

  • support, czy szybko i miło odpowiadają
  • działanie serwera i panelu administracyjnego
  • uptime serwera
  • cena :)

Zapraszam do testów naszych serwerów, link w stopce postu.

 

Nasze pakiety posiadają bardzo duża ilość dozwolonego transferu, jest także opcja nielimitowana dla biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VirtuaMart to produkt oparty o Joomle, a więc na każdej z przedstawionych ofert będzie działać (przynajmniej powinno) prawidłowo, w przypadku e-binesu może powinnaś zastanowić się nad dodatkową funkcjonalnością i możliwością serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce dyskutować czy sklep jest taki czy inny, jak sprzedam płyny i kosmetykę kupię profesjonalny sklep, może wyjaśnie post mortem znaczy po śmierci, reszty Wam nie będe tłumaczyć. Teraz wiecie że branża jest nietypowa i klient jeden na milion. Branża specyfyczna i 4 klientów na miesiąc to wiele. Virtu... narazie starczy dla pasjonatki. Pozdrawiam,

 

Discordia ( znaczy bez serca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×