Skocz do zawartości

m.arcin

Użytkownicy
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O m.arcin

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  Hostit.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [opinie] uti.pl

  Jesteśmy partnerem NASK i powiem ci, że kładzie on bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo i poufność danych. Śmiem wątpić aby taka baza została sprzedana przez NASK - tym bardziej - że regulamin NASK dot. rejestracji konta na potrzeby obsługi domen jest publicznie dostępny i powinien być wskazany do zaakceptowania przez rejestr u którego rejestrujesz domenę lub ją transferujesz. http://www.dns.pl/regulamin.html
 2. Poszukuje serwera www (głównie poczta)

  Sprawdź ofertę Standard https://hostit.pl/hosting/ + ew. Poczta Dedykowana jeżeli dla klienta poczta jest istotna https://hostit.pl/poczta-dedykowana/
 3. Cześć, Szukam następującej konfiguracji (zakup hardware): 3 szt dla nowego projektu: INTEL Xeon E5-2620 x 2 128 GB LSI SAS/SATA 9271-4i, 6Gb/s, 512MB 4 x 2 TB SATAIII 6GB w jednej dodatkowo 2 x 256 SDD Samsung 850 pro Najlepiej aby były to maszyny z 256 GB ram, jednak z tego co widzę ceny są dość niebotyczne w tej konfiguracji, dlatego raczej muszę wybrać wersję 128 GB + ew. 4 maszynę. Ew. ofertę proszę na priv podam email.
 4. Problem z DNS?

  Zapewne z powodu awarii Google DNS. Nie korzystasz z resolvera nazw od google?
 5. Problem będziesz miał raczej z hostingodawca niż z nask, bo to firma hostująca będzie w pierwszej kolejności powiadomiona o ew. abuse i będzie musiała podjąć kroki zaradcze. Wiele gazet i blogerów publikuje niewygodne fakty na serwerach w Polsce. Jednak pod warunkiem, że Twoim celem nie jest szkalowanie ale przedstawianie faktów opinie publicznej.
 6. Prohost.pl sprzedany?

  @mzone trend nie dotyczy tylko polski http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1513543 Stare modele sprzedaży jak widać się nie sprawdzają i wielu ma problem. Można oczywiście zaklinać rzeczywistość, ale wystarczy spojrzeć na home czy nazwę jak walczą (nie wiem czy to jest jeszcze walka, czy też dożynanie siebie samego).
 7. Prohost.pl sprzedany?

  Na odwrót iq prohosta Przy tych cenach - to już bardziej co niektórym opłaca się handlować pietruszką
 8. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  kafi myślisz, że to jest wycena tych firm? Proszę Hekko zostało przekształcone w z. o.o. z kapitałem 5K, tylko po to aby łatwo i szybko sprzedać firmę - w cale nie świadczy to o jej wartości.
 9. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  Sprzedaż firmy to nie tragedia i nie może być ona wyznacznikiem tego czy się coś udało czy też nie. Chodzi o efekt końcowy - zysk. Oczywiście, życzę Ci takiego niepowodzenia jak superhost czy hekko - abyś zwojował w swoim rynku podobny % klientów.
 10. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  Emilu, można utrzymać się z samego hostingu - bez VPSów - uwierz mi i może być to jedyna i podstawowa oferta - my to robimy od 11 lat. Znalazł bym kilka innych firm.
 11. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  Damian prowadził firmę bardzo dobrze, zwojował kawał rynku. W ten sposób walczą młode firmy, myśląc - damy taniej to sprzedamy, problem w tym, że za chwilę przyjdą kolejni i powiedzą to samo. Polski rynek to pewnego rodzaju ewenement, więcej zarabia pracownik ochrony (bez urazy) niż pracownik techniczny w nie jednej firmie hostingowej.
 12. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  Jak widać Damian nie wierzy w biznes "hostingowy": https://mojepanstwo.pl/hekko-inwestycje dla ścisłości 64.92.Z : http://www.klasyfikacje.gofin.pl/pkd/5,2,1485,finansowa-dzialalnosc-uslugowa-z-wylaczeniem-ubezpieczen.html http://www.krs-online.com.pl/hekko-inwestycje-sp-z-o-o-krs-4470187.html ... Jestem Ciekawy, co zrobi Ogicom - czy zepnie wszystkie firmy w jedną markę, czy też będzie prowadził każdą z firm osobno. Ta ostatnia forma wydaje się w obecnej sytuacji samobójstwem. Pytanie nr 2 - co na to hrd, przez którego hekko sprzedawał domeny - jeżeli Ogicom wycofa obsługę z Hrd - może on mocno oberwać.
 13. Ogicom przejmuje hekko & superhost

  Właściciel (czyli przed przejęciem) hekko przed nowym rokiem przeszedł z hostingu w kredyty Rynek się konsoliduje - to dobrze.
×