Skocz do zawartości
spayk

[Opinie] Hostdell.pl

Polecane posty

[moderator]

 

Firma hostdell.pl została przejęta przez firmę:

Intercom

NIP: 9491538149

REGON: 240489624

UL. LIMANOWSKIEGO 49

CZĘSTOCHOWA

 

Poprzednie tematy dotyczące tej firmy:

[/moderator]

 

Witam

Od dłużeszego czasu miałem do czynienia z firmą hostdell.pl korzystam z ich usług już długo, ale ostatnio po przejęciu firmy hostdell przez intercom

znacznie poprawiła sie jakośc usług świadczonych przez tą firme. Ostatnio korzystałem z ich VPS teraz mam tam konto Resller które bardzo sobie chwale. Ma to co trzeba STABILNY, SZYBKI, TANI.

Administacja rewelacyjna, pomoc techniczna natychmiastowa, kontakt mail i GG. Wszystko idzie z nimi załatwic szybko i skutecznie.

Polecam teraz tą firme i zachęcam do korzystania z ich usług.

Pozdrawiam Krzysiek

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/151-hostdell-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/151-hostdell-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34271-dyskusje-hostdellpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegdyś był Nulled była o tym awantura na forum już.

 

 

Hej ale nie dobijajcie się już do whmcsa mi na siłę ;)

 

i nie wpisujcie masy haseł

Edytowano przez Hostdell (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym polecić gorąco administratora. Wykonywał mi usługę kofiguracji mojego vpsa. Wszystko świetnie i nawet tanio jak na tak dobrą robotę.

 

Usługę wykonywał na idel.pl - obecnie jest postawiony tylko skrypt testowy.

 

Pozdrawiam i polecam ! :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział. Zaintereosany który rozpoczął rozmowę nie na temat > ostrzeżenie. Proszę w tym miejscu nie kontynuować dyskusji która powinna znaleźć się w dziale host is down.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w końcu trzeba zrobić porządek z burdelem w host is down. Zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tym jak bez żadnej informacji wyłączyli mojego VPS-a pomioi że był opłacony jeszcze na co najmniej 3 tygodnie, próbach komunikatu z administratorem (zero odzewu). Szczerze nie polecam nikomu, nawet jako budżetowe rozwiązania. Lepiej dorzucić dosłownie kilka złotych i mieć spokój i rzetelne świadczone usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym jak bez żadnej informacji wyłączyli mojego VPS-a pomioi że był opłacony jeszcze na co najmniej 3 tygodnie, próbach komunikatu z administratorem (zero odzewu). Szczerze nie polecam nikomu, nawet jako budżetowe rozwiązania. Lepiej dorzucić dosłownie kilka złotych i mieć spokój i rzetelne świadczone usługi.

 

Witam

 

Jeśli taka sytuacja zaistniała proszę przesłać nam potwierdzenie wpłaty rozwiążemy ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mSurf.eu - możesz rozwinąć wypowiedź? Dlaczego nie polecisz? Bo tak?

 

Widzę, że mamy przedstawiciela marki Intercom na naszym forum.

Czy może Pan jakoś ustosunkować się do Waszej oferty na Allegro.pl? Są to jakieś promocje?

Macie coś z tym wspólnego, czy ktoś się podszywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

@mSurf.eu - możesz rozwinąć wypowiedź? Dlaczego nie polecisz? Bo tak?

 

Nie bo tak, tylko dlatego że jak u nich jest awaria, to na dobre (pare dni). Nie miałem tam konta w tym czasie , chociaż gdy miałem to też lepiej nie było.

 

Ogólnie, nie mam dobrej opinii o hostdell, bałbym się tam coś trzymać

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może Pan jakoś ustosunkować się do Waszej oferty na Allegro.pl? Są to jakieś promocje?

Macie coś z tym wspólnego, czy ktoś się podszywa?

 

Jest to nasza oferta na allegro , nieco promocyjna jeszcze ok 30dni będziemy na allegro i zakończymy tę promocję

 

Nie bo tak, tylko dlatego że jak u nich jest awaria, to na dobre (pare dni). Nie miałem tam konta w tym czasie , chociaż gdy miałem to też lepiej nie było.

Owszem przyznaję zdarzyły się ostatnio awarie lecz nie z naszej winy ktoś ukradł światłowód przy ul.Mickiewicza dlatego zamontowaliśmy radiolinię pod backup aby uniknąć takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to nasza oferta na allegro , nieco promocyjna jeszcze ok 30dni będziemy na allegro i zakończymy tę promocję

Czy te konta hostingowe (shared/reseller/vps) są zakładane na gorszych maszynach?

Jest jakaś różnica w jakości usług, jeżeli chodzi o ofertę z hostdell.pl i allegro.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te konta hostingowe (shared/reseller/vps) są zakładane na gorszych maszynach?

Jest jakaś różnica w jakości usług, jeżeli chodzi o ofertę z hostdell.pl i allegro.pl?

 

Takiej polityki nie stosujemy, serwery posiadają od 4-16GB RAM oraz bardzo wydajne procesory Intel lub AMD dajemy też wybór lokalizacji :

Polska ( Nasze centrum danych w Częstochowie )

Niemcy (Hetzner.de)

Francja (OVH)

 

Jedynie limitujemy transfer o ile jest to ustalone w pakiecie i procesor

Edytowano przez INTER-COM (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Czemu w opiniach o to pytasz? Załóź nowy temat albo się skontaktuj poprzez maila itp

Załóz nowy temat nie wiem w jakim celu skoro jest to dział o firmie Hostdell i reprezentant tej firmy odpowiada na pytania nie potrafisz nawet napisać czegoś logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

To jest dział o opiniach hostdella, a nie "dział o firmie hostdell". Tutaj ludzie piszą czy dobrze się z nimi współpracowało czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z naszej strony zapraszam do współpracy i do testów

Na życzenie udostępnimy konta testowe po wcześniejszych ustaleniach.

Udostępnimy też nieodpłatną możliwość przetestowania serwerów VPS w tej sprawie proszę kontaktować się z naszymi administratorami

Na forum nasza firma będzie jedynie się udzielać gdy powstaną jakieś niejasności

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli taka sytuacja zaistniała proszę przesłać nam potwierdzenie wpłaty rozwiążemy ten problem.

 

Chętnie bym to zrobił tylko faktury nigdy nie dostałem choć zawsze o nią prosiłem, jedynie co mogę zrobić to przedstawić dowód wpłaty z mojego rachunku bankowego.

 

Na:

Hostdell.pl 
Częstochowa ul. Limanowskiego 49 42-200
NIP:  949-153-81-49 REGON: 240489624
Numer konta: 43 1140 2004  0000 3602 4887 4717

 

Sytuacja miała miejsce na początku maja, do tej pory zero odzewu, informacji. Jak bym miał dalej czekać na waszą reakcję, to bardzo dziękuję ...

Edytowano przez Life (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×