Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MaaT

Serwer pod www

Polecane posty

Witam,

 

chciałbym zasięgnąć Waszej wiedzy na temat serwerów dedykowanych. Potrzebuje jakiegoś mocnego dedyka pod stronę która dziennie będzie generowała średnio po 400.000 wizyt i chce aby go nie muliło przy takich odwiedzinach jak i przy dużej ilości osób online. Najlepiej jeżeli serwer był w PL lokalizacji. Również zależy mi na tym, aby nie było ogromnych opłat instalacyjnych jak widziałem u niektórych wynosi bagatela po 1.000 zł na czas nieokreślony - bo właśnie o taki zakup mi chodzi. Cena miesięczna żeby wahała się tak do 1.500 zł miesięcznie. Najlepiej aby cena była jak najniższa, a serwer jak najbardziej wydajny ;-)

 

Czekam na Wasze propozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie generowała średnio po 400.000

 

Będzie czy już coś generuje w tych okolicach ?

Bo jak dopiero będzie ... to kup cokolwiek by zbędnie nie wydawać kasy (skaluj projekt i budżet) a jak już zacznie się "będzie" to wtedy z migruj - będziesz mieć lepszy pogląd B) reasumując nie kupuj na starcie armaty na muchę, natomiast jeśli już coś się dzieje w temacie napisz co masz i jak się ten ruch rozkłada. Bo za 1-1,5k każde dc z chęcią wciśnie Ci co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chciałbym konkretnie jaki dokładnie serwer utrzyma 400.000 wizyt, a nie najpierw kupować słaby, migrować itd. To nie dla mnie ;) wole już kupić lepszy niż bawić się w zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chciałbym konkretnie jaki dokładnie serwer utrzyma 400.000 wizyt, a nie najpierw kupować słaby, migrować itd. To nie dla mnie ;) wole już kupić lepszy niż bawić się w zmiany

 

Nikt nei udzieli Ci takiej odpowiedzi do póki nie zobaczy Twojej aplikacji w produkcji, właśnie po to przeprowadza się testy, na forum możemy Ci napisać kup 8 lub 24 rdzenie i 12 sasów, ale może sę okazać a że to za mało b o wiele wiele za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×