Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AdgetPro

serwer dedykowany pod grę

Polecane posty

Cześć wam.

Poszukuję serwera dedykowanego, który byłby odpowiedni do gry SA:MP (San Andreas Multiplayer). Ilość graczy, jaką serwer miałby utrzymać ~150 online. Dodatkowo miałaby stać na nim autorska strona internetowa (w tym panel gracza komunikujący się bezpośrednio przez mysql z bazą danych, a ona ze skryptem gry) i forum (silnik mybb).

 

Szczerze powiem ostro patrzę na cenę, ale także na jakość, jaką oferuje mi dana firma.

Czy coś takiego jest odpowiednie do moich zapotrzebowań? http://www.serwerydlaciebie.pl/serwer_dedykowany,ECO_Serwer_4.0.html

 

z góry wielkie dzięki za rady i wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Samp nie ma dużych wymagań więc spokojnie na vpsie uciągniesz serwer + stronka/forum.

 

Ten post powinien chyba być na gamehostingtalk.pl ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jeszcze oferte www.polskie-serwery.net

 

Obecnie mam wolna maszynkę trochę słabsza niż standardowo oferujemy (1G ram, 1x2.8Ghz P4, 40GB za 130zł/mc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Caman robisz reaktywacje Harvesta? :>

 

www.logout.pl i ten najsilniejszy VPS starczy, uwierz mi :>

 

Jak chcesz mogę Ci użyczyć taki, ponieważ mi już jest nie potrzebny, daj znać na PW jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawianie serwera gry i serwera www (+ pewnie mysql) jest bezsensowne. Wystarczy kilka osób robiących coś na stronie w danym momencie, a obciążenie słabszego dwurdzeniowego procesora poleci na 100%. Takiego rozwiązania nie polecam, chyba, że strona + forum będą albo bardzo dobrze zoptymalizowane pod tym kątem, albo mające bardzo mały ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×