Skocz do zawartości
stelmach93

Oszust Toffik

Polecane posty

Witam , prosze uważac na użytkownika "Toffik" Napisał do mnie że może mi zrobic na moim dedyku baze danych , po godzinie hasła zostały przez niego zmienione , zmieniony email i sformatowany dedyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest??

Nie wiem ocb ci mały gówniarzu, tak, muszę to napisać bo to jakiś shit jest,

chce mnie w coś wrobić czy co?

 

Ja nie dostałem niczego, gościa nie znam pierwszy raz go widzę na forum a link do tematu dostałem od Adama, i on może potwierdzić że bez tutka nie zrobię niczego poza adduser i zainstalowaniem FTPd bo po prostu się nie znam i dopiero uczę cool.gif

 

 

Poza tym, nie napisałeś w żadnym poście na forum że szukasz kogoś do zrobienia bazy, a podobno ja do cb napisałem że chce zrobić.

 

@Edit

Pokaż screen wiadomości którą "napisałem do ciebie" i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę już edytować ale teraz się zorientowałem co dokładnie napisałeś i aż mi się śmiać chce ;d

 

Oryginalne zdanie:

po godzinie hasła zostały przez niego zmienione , zmieniony email i sformatowany dedyk.

ok.

po godzinie hasła zostały przez niego zmienione

Skąd wiesz jak był dysk sformatowany - nie było OS'u?

zmieniony email i sformatowany dedyk.

To zmieniłem też meila na pustym dysku, no gratuluje pomysłowości

po godzinie hasła zostały przez niego zmienione , zmieniony email i sformatowany dedyk.

/A teraz na odwrót.

Skąd wiesz że był format jak nie miałeś pasów?

Więc krótko mówiąc, przewyższam umiejętnościami twórców Linuxa bo umiem zmieniać passy i meila bez OSa na dedyku...

Mam jeszcze pytanie, po co kupujesz dedyka którego koszty to pewnie 150zł+ na miech nie licząc kosztów postawienia jak nie umiesz postawić bazy danych i nawet serwera gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Mam jeszcze pytanie, po co kupujesz dedyka którego koszty to pewnie 150zł+ na miech nie licząc kosztów postawienia jak nie umiesz postawić bazy danych i nawet serwera gry?

Nie wymądrzaj się, bo nie masz czysto na sumieniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wymądrzaj się, bo nie masz czysto na sumieniu ^^

 

 

 

W jakim sensie?

 

 

Ale jest różnica kupić VPS a dedyka (w cenie) bez żadnych umiejętności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×