Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
robson_ek

Dedyk od zaraz

Polecane posty

Z tym że w Hetrznerze ma 2TB transferu, później 10 mbit - ale kolejny TB kosztuje niecałe 7€ więc tragedii nie ma :rolleyes:

 

Choć jak on potrzebuje "minimum" 100mbps, to tam może mieć trochę za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer potrzebowałem na teraz. Czyli 15 minut po tym jak napisałem posta chciałem mieć już swojego dedyka :rolleyes: Niestety nie udało się ;)

 

 

Serwer potrzebny pod squida. Mam jakiegoś VPS i w 100% spełnia moje oczekiwania.. baa nawet je przerasta....

 

Co do wymagań to faktycznie transfer. Tak z 6 TB by się przydało a nawet i więcej. Procek nie musi być duży. Ramu do squida też nie potrzeba dużo. Dysk także nie jest ważny.

 

Priorytety:

Transfer i Przepustowość

 

 

Są może jakieś VPSy z dobrym łączem i dużym limitem?:) Bo wtedy zamiast jednego dedyka kupił bym 3 VPSy i rozłozył ruch na kilka maszyn. Co o tym myślicie? Które rozwiązanie lepsze? A może każdy VPS w innej serwerowni żeby były inne klasy IP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym że w Hetrznerze ma 2TB transferu, później 10 mbit - ale kolejny TB kosztuje niecałe 7€ więc tragedii nie ma ;)

 

Choć jak on potrzebuje "minimum" 100mbps, to tam może mieć trochę za mało.

 

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tymi 2TB.. :rolleyes: Aktualna informacja, źródło hetzner.de:

* Der Trafficverbrauch ist kostenlos. Bei einer Überschreitung von 5.000 GB/Monat wird die Anbindung auf 10 MBit/s reduziert. Optional kann für 6,90 € je weiteres TB die Bandbreite dauerhaft auf 100 MBit/s festgesetzt werden. Infos zur Vorgehensweise finden Sie hier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie się zgodzić i z Tobą i z xorg'iem :rolleyes:

 

 

 

 

*There are no charges for overage. We will permanently restrict the connection speed to 10 MBit/s if more than 2000 GB/month are used. 100 MBit/s speed can be optionally restored by committing to pay 6,90 € (incl. VAT) per additional TB used.

 

Po prostu w serwerach od x2 do x5 transfer jest ograniczony do 2TB/miesiąc, a w tych wyższych limit wynosi 5TB/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×