Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiuus

Rejestracja domeny?

Polecane posty

Gdzie zarejestrować tanio domenę i sprawnie?

Chodzi mi tu o sprawdzone firmy nie żadne buble na których się już przejechałem...

 

Co sądzicie o masternet? Dobra firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie zastanawiaj się długo i bierz MasterNET.pl.

Nie kieruj się tylko ceną ale i jakością usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najwyżej rachunek :)

 

Tak to mało która firma wyrabia "papierek" z info o tym, że domena jest Twoja. No i jest to i tak dodatkowo płatne.

 

 

Ja ze swojej strony polecam www.ovh.pl - też tanio (nawet taniej), tak samo pewnie. I także bez haczyków, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jeśli zależy Ci na papierku bierz MasterNET.pl. W ovh.pl dostaniesz fakturę tylko w PDFie, natomiast najtaniej będzie w Droppped.pl ale bez faktury VAT - najtaniej bo bez VAtu :) którego po prostu nie ma w tym przypadku bo nie musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno mogę dostać od nich jakiś papierek że domena jest moja czy coś w tym stylu?

Raczej nie dostaniesz papierka, że domena jest twoja, bo prawnie to nie jesteś jej właścicielem tylko raczej bardziej dzierżawcą/abonentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taj jak Fiercio napisał jesteś abonentem domeny a fakt ten potwierdza odpowiedni wpis w bazie whois (dostęp na stronie dns.pl)

 

 

@domennp.pl

z tym VAT to nie jest tak jak piszesz, dropped jest firmą na cyprze zarejestrowaną i przez co wystawia Ci fakturę wewnątrz uniją i tam VAT jest zwolniony czyli de facto NETTO = BRUTTO i jeżeli masz firmę to domena kosztuje 50 netto czyli drożej niż w masternet, w którym jest 45 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×