Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość thetox

Partycjonowanie dysku bez formatowania czy sie da?

Polecane posty

A czy jak pobiore pirata z neta Windows home premium 7 i uzyje klucza licencji który mam na odwrocie laptopa, to bede miał legalnie Windowsa?

Bo wolałbym chyba jednak zrobic formata od zera i podzielic dysk przy instalacji systemu.

Tak, ale aktywację będziesz musiał przeprowadzić telefoniczną.

Ewentualnie zarchiwizuj sobie plik z certyfikatem (C:\windows\system32\oem-cert.xrm-ms) i przeprowadź preaktywację OEM-SLP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do obrazu ISO WIndowsa - to czy przypadkiem sam Microsoft tego nie udostępnia? :| gdzieś mi się obiło to o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecę Hiren Boot Cd. Masz tam dobry program do partycjonowania spod DOS-a .

 

@DawiPl

Jak się nie umiesz posługiwać, i nie czytasz poradników to się nie zabieraj.

 

Ew. Gdzie można wrzucić na WHT poradnik jak partycjonować dysk, programem ze stajni norton-a .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wpisz w uruchom komendę mmc i dodaj aplet dysków i magazynów (jakoś tak) i tam można bezpośrednio zmieniać rozmiary partycji. Kiedyś coś takiego robiłem na swoim laptopie bezpośrednio przez aplikację windowsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×