Skocz do zawartości
ftt000

Potrzebna pomoc z wystawienie aukcji allegro

Polecane posty

Witam

 

Chcę sprzedać laptopa mojego a nie mam konto allegro ani nie mogę założyć konta w tym serwisie.

Aby uprzedzić pytania nie mogę założyć konta , gdyż kilka lat temu jak byłem niepełnoletni na Mamę założyłem konto , allegro się jakoś pokumało i zbanowali konto i mnie wykreślili ...

 

W sumie nie wiem na jakiej zasadzie ktoś mógłby mi pomóc , oczywiste jest wystawienie aukcji , jeśli chodzi o wysyłkę mogę wysłać do osoby , która wygra aukcje za pobraniem lub inaczej wedle tego jak zdecyduje osoba , która pomoże.

 

Dostarczam oczywiście opis laptopa ze zdjęciami i każdą formę kontaktu ze mną.

 

Jak się odwdzięczę osobie która pomoże ? zapłacę. Zapłacę za wydatki związane z kosztami allegro , wiem że za sprzedany przedmiot i wystawienie coś się płaci i do tego prowizja 10% wartości sprzedaży czyli około 150-200 zł , laptop zapewne za jakieś 2 tyś zł pójdzie.

 

Jeżeli osoba będzie zainteresowana podobną pomocą to mam jeszcze 3 zestawy do paintballa na sprzedaż i tak samo możemy się rozliczyć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoje konto zostało zablokowane ze względu na niepełnoletność (tylko),

polecam założyć nowe konto + krótka korespondencja z pracownikami Allegro + wysłanie skanu dowodu.

 

To chyba będzie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym prosił o porady to bym zapytał o nie ;) Allegro odmawia mi kolejnej rejestracji ... proszę pisz na temat albo powstrzymaj się od klikania bo niepotrzebnie z tematu się zbacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Normalnie mnie koleś rozwaliłeś że nie możesz się zarejestrować tongue.gif

 

A przechodząc do sprawy .

 

To co od tamtego incydentu masz stałe IP ?

 

Weź zarejestruj sobie nowe konto mailowe na Gmailu .

 

NA forum nie będę się wypowiadał jak to obejść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóż na tatę, babcię, dziadka, sąsiada ( chyba temu szybciej zaufasz i zrobisz deal niż z kimś z drugiego końca Polski? )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm moze Was to boty smieszy :D ale to jest moja prosba , nie wiem po co sie wymadrzacie jeden z drugim , ja tam nie mam problemu z zaufaniem u niektorych osob , wielu z tego forum bym zaufal w tej kwesti. Przez takie podejscie jest tak jak jest i wielu oszustow sie pojawia bo sami ich prowokujecie ... prosze pisac tylko jesli chcecie pomoc , reszte rzeczy na PM slijcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allegro w takich wypadkach prosi o wysłanie listownie ksero dowodu, i nie pitol, bo paru znajomych już tak rozwiązywało,

a nikt nie będzie narażał się (i swoje konto) dla nieznanego usera, nieznanego pochodzenia towaru :D

Zadzwoń, pogadaj, basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×