Skocz do zawartości
Karol Głowacki

e-mail alias?

Polecane posty

Witam

 

Mam następujący problem, posiadam maila na GMail którego nazwa mi od jakiegoś czasu nie odpowiada, nie chcę rezygnować z tej skrzynki, chciałbym mieć drugi adres mail na którego wiadomości przekazywane były by na ten pierwszy automatycznie. Czy możecie mi zaproponować jakąś pewną usługę która rozwiązała by tą niedogodność?

 

Chciałem kupić sam alias e-mail ale coś nie widzę takich ofert.

 

P.S Nie chcę zakładać drugiego darmowego maila, bo darmowe skrzynki bo pewnym czasie jak się an nie nie wchodzi są usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz w nowym koncie na GMAIL zrobić popieranie poczty z innych kont ( maksymalnie z 5 innych kont - tak było z dwa lata temu). Dzięki temu będziesz na nowym koncie mógł pobierać pocztę ze starej poczty i jednocześnie wysyłać pocztę jako stary adres e-mail (jest taka opcja).

 

Druga metoda to przekazywanie poczty, także za pomocą funkcji wbudowanej w GMAIL.

 

Z doświadczenia wiem że pierwsza metoda lepiej się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to na Gmailu nie można integrować innej Gmail-owej skrzynki. Po drugie jak już wspomniałem nie chcę zakładać drugiego konta, bo po jakimś czasie adres ten może wygasnąć jak nie będę wchodził na tą skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie rowniez interesuje podobna opcja, glownie dlatego, ze chcialbym po prostu miec inny adres, niz gmailowy. Chcialbym do tego miec wlasna domene. Zalezy mi tez, zeby bylo solidnie, chcialbym taki adres uzywac dozywotnio bez obaw, ze go utrace. Czy moglbym prosic o polecenie czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co wynika jak pisze Pan karbownicki na swojej stronie, którą podaje kszychooo, że jest to usługa darmowa, a ja wchodząc na stronę google i przechodząc rejestrację znalazłem tylko płatną usługę w wysokości 40 euro za rok co mnie raczej nie zadowala. Chyba, że ślepy jestem i nie widzę darmowej wersji o czym pisze Pan karbownicki ;/

 

ups ... poprawka znalazłem i darmową wersję trzeba było tylko być zalogowanym do darmowej skrzynki gmail, aby ta opcja się pokazała :)

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×