Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grabtom

Hosting z dobrym antyspamem

Polecane posty

Szukam hostingu z dobrym systemem antyspamowym do 200zł/rocznie brutto.

Pojemność konta, transfer miesięczny, liczba doment i takie tam to sprawy drugorzędne, bo na serwerze będzie tylko mała strona - wizytówka firmy. Najważniejszy jest dobry webmail (ewentualnie mogę sam doinstalować RoundCube) z dobrym zabezpieczeniem antyspamowym. Do tej pory strona leżała na serwerach Cal.pl, ale tam codziennie przychodziło po kilkanaście spamlistów (niezaleznie od ustawienia czyłości antyspamu).

 

Ma ktoś jakąś rozsądną propozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień hosting na jakiś porządny - glowanet.pl ionic.pl prohost.pl, natomiast pocztę skonfiguruj sobie pod google apps. Jeśli korzystałeś z gmail'a, to wiesz, jak skuteczny filtr antyspamowy posiada. W razie problemów, chętnie pomogę z konfiguracją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym google nie polecił bo widziałem wiele maili które ich serwery odebrały a nigdy nie doszły do skrzynki. Nie jest to nic fajnego jeśli kasują coś a nie ma nawet śladu w spamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu hmm... 1,5 roku korzystania z google apps nie miałem sytuacji, żeby klient informował mnie o tym, że wysłał do mnie mail'a, a ja go nie dostałem. Z resztą nie mówię o jednej skrzynce, tylko o kilkunastu. Co nie wyklucza tego, iż miałem sporo szczęścia, że wszystkie maile do mnie trafiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam, często giną maile np. z danymi aktywacyjnymi do konta, i to bez jakieś przyczyny - zależy od humoru wujka Googla :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Google dziadostwo - anytspam to śmiech na sali. A teraz widzę takie jaja, no to nieźle.

 

Proponuję KEI, choć tam po pierwszym roku będzie 300 netto, ale jak dla mnie, to w mojej dotychczasowej, 11-letniej "karierze w Sieci" ta poczta właśnie uchodzi za najsolidniejszą.

Do tego dokoptowałbym jeszcze IQ.pl (ale wymagający "tradycyjnych" ustawień poczty w sensie login jako e-mail itd. muszą ciutkę jeszcze poczekać, aż Krzysztof zrobi tam w końcu porządek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×