Skocz do zawartości
Shk

Jak rejestrujecie domeny? Szukacie promocji?

Polecane posty

Witam,

interesuje mnie kwestia - jak Wy rejestrujecie domeny? Szczególnie jeżeli chodzi o większą liczbę rejestrowanych.

Czy szukacie promocji, czy może rejestrujecie wszystko w jednej, konkretnej firmie?

Chciałbym zarejestrować teraz kilka domen, 4x *.pl, 1x *.com.pl 1x *.org.pl.

Obecnie swoje domeny utrzymuję w MasterNET.pl...

Czy może jest gdzieś teraz promocja na domeny, które już w pierwszym roku mogą uzyskać kod authinfo?

Co Wy o tym sądzicie? Jakie macie doświadczenia, strategie?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Żadnych promocji, bo nie ma nic za darmo. Domeny kupuję w OVH.pl, ale polecam też masternet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Czy może jest gdzieś teraz promocja na domeny, które już w pierwszym roku mogą uzyskać kod authinfo?

Raczej nie dostaniesz kodu auhtinfo, jeśli zapłaciłeś mniej niż 10zł netto za domenę *.pl.

Chyba że gratis do hostingu (przynajmniej u nas).

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może jest gdzieś teraz promocja na domeny, które już w pierwszym roku mogą uzyskać kod authinfo?

w az kiedyś rejestrowałem za 0zł potem dopłacałem 9zł za authinfo

 

domeny polskie trzymam w masternet inne w ovh, ale nie wiem czy nie postawię teraz na głowanet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, to nie ma co patrzeć - na rynku są chyba tylko dwie grupy ofert:

 

  • przedłużenie 122zł
  • przedłużenie ~54zł

Oczywiście nie uwzględniam tutaj opłaty startowej (bo promocja to tylko z nazwy; realne koszty, to przecież przedłużenie). A wątpię, aby były jakiekolwiek promocje na domeny poniżej stu sztuk. Może około 1000 można by było jakąś indywidualną umowę podpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Oczywiście nie uwzględniam tutaj opłaty startowej (bo promocja to tylko z nazwy; realne koszty, to przecież przedłużenie). A wątpię, aby były jakiekolwiek promocje na domeny poniżej stu sztuk. Może około 1000 można by było jakąś indywidualną umowę podpisać.

 

Zależy na ile lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dość specyficznie.. mam swoich trzech rejestratorów w zależności od potrzeb. Co się tyczy domen pl to korzystam przy rejestracji z az i choć mam co prawda przedłużenia pl za 54,90 ale trzymam tam wyłącznie domeny dla klientów. Swoje idą transferem do tańszego dostawcy.

 

Zagraniczne ccTLD leżakują najczęściej w ovh, natomiast większość com posiadam u rejestratora w stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy na ile lat.

 

Na rok, to może i masz rację, ale jeśli co najmniej 2, to już wynik równania mówi sam przez się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Na rok, to może i masz rację, ale jeśli co najmniej 2, to już wynik równania mówi sam przez się.

 

A no owszem, jeśli na dwa lub więcej, to można zaoferować atrakcyjne stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że sam NASK pobiera od partnerów 48,80 za odnowienie domeny .pl bez względu na ilość jaką posiadają na swoich kontach? 50zł za odnowienie .pl to kompletne minimum jeśli rejestrator chce cokolwiek zarobić, pewnie dlatego 50zł to obecnie najniższa stawka za przedłużenia domen .pl od 1szt.

 

Skąd wzięliście pomysły na umowy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Pamiętajcie że sam NASK pobiera od partnerów 48,80 za odnowienie domeny .pl bez względu na ilość jaką posiadają na swoich kontach? 50zł za odnowienie .pl to kompletne minimum jeśli rejestrator chce cokolwiek zarobić, pewnie dlatego 50zł to obecnie najniższa stawka za przedłużenia domen .pl od 1szt.

To sprawdź naszą ofertę ;)

 

 

Pozatym w hrd.pl masz 41zł netto za odnowienie, przy 10k domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×