Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czekolada7042

Serwery dedykowane w Holandii

Polecane posty

www.leaseweb.com :P Radze wejsc sobie na wht.com (webhostingtalk.com) do dzialu z ofertami serwerow dedykowanych. Wyszukaj sobie autora Leaseweb i bedziesz miec jedna z aktualnych ich ofert:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos bez zarzutow, malo awarii, przewaznie niezawodnoscw 98%, polecam leaseweb, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drogo maja w pierwszym miesiacu, bo dochodzi setup, ewentualnie oplaty za inne dostatki. W nastepnym miesiacu cena jest juz atrakcyjna (99 euro za 2,8 HT,1 Gb ram itd) nie jest wygorowana cena. Co do jakosci- zadnych zastrzezen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o host sie ie wypowiem bo poprostu tej firmy nie znam.. oferte maja ciekawa, ale co do jakosci to nie wiem. natomast co do leaseweb mialem stycznosc z ta firma i moge ja polecic. Czesto maja oferty na wht.com ktore naprawde sa atrakcyjne biorac pod uwage ich "normanych cen". Oczywiscie nie oznacza to, ze np w 4 miesiacu umowy placisz juz normalna cene (minimalny okres to 3 miasiace umowy). Co do lacz to rowniez mozna spac spokojnie. Rzadko kiedy zdarza sie jakas wieksza awaria (mi sie ani razu nie zdarzylo czegos zlego zauwazyc w dostepie do serwera). Zeby miec jednak w pelni spokoj radze dokupywac do serwera DRAC (30 euro miesiecznie)- bo niestety ale support ich jest drogi jak na polskie warunki (24 euro 15 min, 99 za godzine). Ogolnie moge polecic Leaseweb bo to duza i pewna firma. A host'a nie znam wiec nie wypowiem sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wlasnie na WHT.com nie za dobrze sie o nich wypowiadali. Podobno ostatnio maja dosyc czesto awarie ;) najlepiej poprostu wejsc na wht.com i poczytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

awarie sie zawsze zdarzaja, ale w 90% to wina samych klientow ktorzy biora maszyne i mysla ze potrafia sie nia zajmowac, skonfigurowac. A jak cos padnie to robia afere ze leaseweb chce kase za pomoc. No coz, jesli ktos nie umie czegos to poprostu sie za to nie bierze. Tez czytalem o tym na wht, ale mowie- wiekszosc "zlego" to poprostu blad klienta i jego nieuzasadnione pretensje. Awarie na laczach maja rzadko (przyniamniej nie zauwazylem takowej). Wszystko mozna zalatwic i wszystko mozna naprawic. Kto madry to bierze DRAC (do maszyn DEll'a) i problem po czesci znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awarie sie zawsze zdarzaja, ale w 90% to wina samych klientow ktorzy biora maszyne i mysla ze potrafia sie nia zajmowac, skonfigurowac

Nie.

Ostatnio LW mial kilka powazniejszych awarii calej swojej sieci.

Chociaz mysle, ze stosunek cena/jakosc jest u nich naprawde bardzo dobra.

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Byla jakas awaria w siecie LW. Jednakże, jestem zmuszony zgodzić się z Kolibrem. Ludzie biorą dedyka nie mając większego pojęcia jak sobie z nim radzić. Bardziej dla mało znających się polecam Fully Managed w LW -ale tu już ceny są wysokie.

 

pozdr

WebTech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet przy zalozeniu ze sie bierze dedyka w LW i ma sie kogos kto sie zna na rzeczy to jednak radze brac rowniez wspomaninego DRAC'a. Niby koszt to 30 euro, ale za to ma sie naprawde swiety spokoj i nie trzeba sie martwic ze cos walnie i samemu sie tego nie da naprawic. Wiadomo ze koszt jakiejkolwiek operacji ze strony LW chociazby najprostszej to conajmniej 24 euro. Mi kiedys zaproponowali dolozenie RAM do 2 Gb- koszt: 19 euro miesiecznie + 99!! za wlozenie kosci. No ale coz.. takie sa warunki i nie da sie tego przeskoczyc... no chyba ze sie ma wieksza ilosc maszyn- wtedy mozna negocjowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

wojt-ek: ich strona jest mocno nieaktualna. patrz tak jak juz tu ktos pisal na wht .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Wiesz @wojt-ek trzeba się z nimi skontaktować drogą poczy elektronicznej ;) innego sposobu nie widze. Ja tam wole konto resellerskie w pewnej firmie. Serwer jest o tyle wrednym urządzeniem że się sam nie naprawi hahaha.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epox

Mam w małej firmie Ełckiej (warmińsko-mazurskie) nie chcę narazie nic mówić bo są na starcie (stronka niedopracowana) i wszyscy by ich nazwali "wielkim krzakiem"

Podam ich stronkę jak wystartują z promocją swoich usług bo narazie mają stałych klientów takich jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awarie sie zawsze zdarzaja, ale w 90% to wina samych klientow ktorzy biora maszyne i mysla ze potrafia sie nia zajmowac, skonfigurowac. A jak cos padnie to robia afere ze leaseweb chce kase za pomoc. No coz, jesli ktos nie umie czegos to poprostu sie za to nie bierze. Tez czytalem o tym na wht, ale mowie- wiekszosc "zlego" to poprostu blad klienta i jego nieuzasadnione pretensje. Awarie na laczach maja rzadko (przyniamniej nie zauwazylem takowej). Wszystko mozna zalatwic i wszystko mozna naprawic. Kto madry to bierze DRAC (do maszyn DEll'a) i problem po czesci znika.

 

Sorry może za laickie pytanie, ale co to DRAC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DRAC to Dell Remote Access Card czyli rozwiazanie Dell'a ktore umozliwia w sumie pelna kontrole nad serwerem. Mozna np uruchomic serwer awaryjnie (z sieci), mozna przejrzec ewentaulnie logi gdy maszyna padnie, mozna ja wylaczyc, wlaczyc itd... w sumie mozliwosci jest sporo.. Na cale szczescie nie korzystalem z mozliwosci DRAC'a ani razu, ale wiem ze ludzie biora i placa za ten dodatek bo wychodzi taniej anizeli wolac pomoc leaseweb. Gdzies mialem link z opisem mozliwosci DRAC'a. Jak znajde to wkleje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej

a ja mam takie pytanie, teraz mam z nimi taki mały problem, otóż wziąłem u nich serwer, mam osobę która mi to wszystko ustawi itd, ale niestety serwa nie ma. Pytałem ich się wcześniej ile czasu potrzebują na postawienie boxa to powiedzieli 3-5 dni roboczych. Myślę sobie ok, zamówiłem w niedzielę, to mówię w piątek najpóźniej będzie, napisałem do nich dziś z ciekawości jak idą prace a oni na to ze maja mało czasu i zę zrobią za 5-6 dni dopiero. Teraz moja strona siedzi na hostingu i niestety serw nie wyrabia, a ISP się złości na mnie. Mam drugi serw z któego miałem zrezygnować ale mówię sobie ze moze go zostawić i tam umieścic stronkę.

Tylko jak tui załatwić z leaseweb? Wsadziłem w nich 148Euro, zwrócą mi chociaż część? bo w końcu serwer jeszcze nie działa i to z ich winy się spóźnia :-/ Niby termin mam na 3 miechy ale nic jeszcze nie działa.

Co byście radzili zrobić? Mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co zrobić.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×