Skocz do zawartości
Gość N3T5kY

Łącze 1gbps

Polecane posty

z dwa dni temu na wykopie było...

I jak zawsze przy lepszych łączach zyskają mieszkańcy większych miast..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

z dwa dni temu na wykopie było...

I jak zawsze przy lepszych łączach zyskają mieszkańcy większych miast..

 

A mają na wsie prowadzić światłowody?

Robią to co im się opłaca. Biją do dużych miast w których jest dużo osiedli i dużo mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej wsi (ok 15k mieszkańców) jedynym światłowodem jest tepsa. Od niedawna też małoznana firma Petrus ma swoje fiberki. Więc dużego wyboru nie mam. Niedługo zobacze jak się metro z tepsy u mnie będzie sprawować.

A w mojej drugiej wsi (jakie 400k mieszkańców) także nie ma wielkiego wyboru. Jeden wielki syf. Wszystko chodzi tak samo, jedyne co to można w cenach przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej wsi (ok 15k mieszkańców) jedynym światłowodem jest tepsa. Od niedawna też małoznana firma Petrus ma swoje fiberki. Więc dużego wyboru nie mam. Niedługo zobacze jak się metro z tepsy u mnie będzie sprawować.

A w mojej drugiej wsi (jakie 400k mieszkańców) także nie ma wielkiego wyboru. Jeden wielki syf. Wszystko chodzi tak samo, jedyne co to można w cenach przebierać.

Niestety również znam ten problem. Jedynie światłowód z TPSA (a mieszkam pod Krakowem), a podłączyć się do tp to wielkie wyzwanie, bo prędzej Ci zapłacą odszkodowanie niż podepną telefon (o internecie nie wspomnę). Pozostali operatorzy to same radiówki o miernej jakości.

Jesienią spodziewamy się obniżki cen neostrady o jakieś 15-20%. Teoretycznie rewolucję ma też wprowadzić "megaustawa", choć w to wątpię, bo rurami internet nie popłynie a samorządy nie chcą korzystać z uprawnień jakie otrzymały. Szczegóły w google: megaustawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×