Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mariobros

Sprzedam zarabiający serwis z filmami online

Polecane posty

Witam

 

Sprzedam zarabiający serwis z filmami i serialami online -> http://rundown.pl/

 

Serwis jest wystawiony na licytacji na Allegro -> http://allegro.pl/item1185417284_zarabiajacy_serwis_z_serialami_online_rundown_pl.html

 

Dla zainteresowanych udzielam szczegółowych informacji.

 

GG 12792380

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo stron zostaje sprzedanych za sporą kasę gdzie realnie strona jest dużo mniej warta.

Przykład - dedd.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Tylko każdy kto zainteresował się ofertą dedd.pl i przejrzał ich statystyki to może porównać kto ma większy ruch. A poza tym serwis jest wystawiony na Allegro od 5 tys. co nie jest kwotą astronomiczną - w stosunku do tej za jaką poszła strona dedd.pl.

 

O zarobkach nie mogę mówić publicznie --> regulamin Adsense - ale dla zainteresowanych kupnem takich informacji mogę udzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zarobkach nie mogę mówić publicznie --> regulamin Adsense - ale dla zainteresowanych kupnem takich informacji mogę udzielić.

 

Pierwsze slysze ze adsense zabrania mowic o zarobkach ... heh zaprzeczasz sam sobie lub poprostu logicznie nie myslisz ... skoro ktos odwiedza temat w ktorym ktos chce cos sprzedac to jest zainteresowany :) logiczne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przeczytaj sobie regulamin Adsense - i widnieje tam punkt w którym jest napisane że nie można ujawniać swoich zarobków jak i również podawać CTR strony . I nie zarzucaj komuś że nie myśli logicznie, bo Ty nawet nie znasz dobrze regulaminu Adsense. :)

 

Zresztą - jak ktoś jest zainteresowany to otrzymuje informację o zarobkach i dostęp do konta w celu weryfikacji statystyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frajerów szukaj nie na tym forum. 100 zaideksowanych w google i taki ruch. Dziwny przypadek że wszyscy chodzą tylko po kategoriach a nikt nie ogląda flmów.. peace

Daj dostęp do statystyk, z chęcią obejrze: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to numer kontaktowy już podałem - ale jak nie czytasz ze zrozumieniem to napiszę jeszcze raz -> GG 12792380

 

Udzielam dostęp do statystyk osobom, które są zainteresowane kupnem a nie cwaniaczkom, którzy chcą dla picu przejrzeć statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo są teraz surfery które nabijają statystyki strony, jest coś jeszcze takiego jak Clewer chyba i on nabija realne statystyki, chodzi po znalezionych podstronach itd.. koszt 10zł a na stronie można zarobić kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dość ciekawe co mówisz - ciekawe mnie tylko to czy Adsense nie ma zabezpieczeń na tego typu rzeczy jak surfery czy podobnego rodzaju programy :)

 

Raczej kto jak kto ale Google jest zabezpieczone na takie typu sprawy i raczej strony które stosują takie praktyki raczej szybko dostają bana :)

 

Myślisz, że Google nie broniło by interesów swoich reklamodawców (czytaj: także swoich), gdyby takie praktyki były powszechne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co google zabezpieczenie na surfery ? przeciez nie generujesz zyskow / klikniec tylko wysietlenia :) G nie placi za wyswietlenia ... zapewne masz kiepskie CTR i je nabijasz sam wejsciamy z proxy / socks -,- ale zeby nie osadzac rozwiaz nasze jezyki i pokaz dane do statystyk ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dać dostęp do statystyk musisz mi podać adres e-mail abym mógł kogoś dodać do Menedżera użytkowników w Analytics i nadać mu prawa do wglądu.

 

Numer GG już podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było jasne - serwis sprzedaję ponieważ siedzę nad kilkoma projektami i nie mam czasu prowadzić serwisu tak jak należy.

 

Możliwości dodatkowych zarobków z rundown.pl to m.in wprowadzenie kont premium, playera który omija limity megavideo, płatności sms i tak dalej i tak dalej.

 

Zresztą jak ktoś jest w temacie to wie o co chodzi.

 

Przy takim ruchu można liczyć na zdecydowanie lepsze zarobki niż GA, które i tak nie są złe jak to się niektórym wydaje.

 

PS I jakoś osoby które domagały się wglądu do statystyk jakoś się ze mną nie skontaktowały :) Ciekawe czemu ?! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mam czasu na dyskutowanie z takimi osobami jak Ty. Za długo w tym siedzę i w cuda nie wierzę. Może podaj skąd masz takie źródło odwiedzin bo z google na pewno nie.

btw, google sprawdza dopiero przy wypłacie czy masz fake czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak siedzisz tak długo w tym temacie to zapewne wiesz, że w Analytics jest taka opcja jak "źródła odwiedzin".

Ale chyba nie siedzisz w tym temacie zbyt długo skoro nie wiesz, że GA posiada taką opcję.

 

Nie liczysz chyba, że podpowiem Ci w jaki sposób promować swój biznes ;)

 

Serwis funkcjonuje już ponad rok i nie było problemu z comiesięcznymi wypłatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jest przekierowanie na rundown.home.pl ?????

 

Zresztą jak nie jesteście zainteresowani to po co wypisujecie pierdoły.

 

Każdy kto jest zainteresowany potrafi się skontaktować i może sobie przejrzeć statystyki.

 

A tak to każdy może sobie wypisywać co chce.

 

Zresztą jak widać na tym linku -->

 

http://rundown.home.pl/stat2.jpg

 

większość użytkowników siedzi w dziale seriale.

 

Nie wchodzi na stronę główną tylko bezpośrednio na seriale, czy to jest takie trudne do przyswojenia ?!

 

 

"Chłam, śmieć nie porząne site, nawet layoutu sensownego nie ma. A właściciel to wielki kłamczuch." - uważaj co wypisujesz na różnych forach bo to się może żle skończyć dla Ciebie - pochwal się swoją stroną i dopiero później krytykuj - chyba że korzystasz z IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oops, na screenshocie są odsłony a nie unikalni ;) i może home wytrzymuje Ci bez problemu taki ruch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może te statystyki Cię zadowolą --> http://rundown.home.pl/stat4.jpg

 

Wiesz home jak home - ja płacę za serwer 400 pln na rok za rundown.pl

 

To chyba nie jest astronomiczna kwota w porównaniu do zarobków jakie można wycisnąć.

 

Ale jak się nie znajdzie kupiec to jak będę miał wolny czas to wrócę do prowadzenia rundown.pl i tyle.

 

Moim zdaniem jest okazja a czy ktoś się zdecyduje czy nie to już nie moja sprawa.

 

Zresztą niebawem od września ruszą nowe seriale i nowe sezony starych, tak więc jak większość forumowiczów nie widzi w tym biznesu to ja dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm nabijasz wejscia botem gdzie tylko dajesz proxy ... do tego dajesz agenta google i tyle :)

 

po czym to poznaje ? chlopie masz w seriale 2 mln wejsc a w najlepsze strony wchodzi Ci pomiedz y 75-40 osob ... policz sobie ze jest niemozliwe uzyskanie takich wejsc ... no chyba ze osoby klikaja w seriale i tylko na tym konczy sie przygoda ze strona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×