Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomick

[VPS] W Europie lub Polsce

Polecane posty

Poszukuję atrakcyjnej oferty serwerów VPS. Preferowany jest XEN, lecz jeśli będzie to OpenVZ w dobrej cenie to też nie wykluczam takiego rozwiązania. Panel zarządzania - tutaj preferuję HyperVM. Pozostałe parametry:

 

  • Dysk twardy: ok. 10 GB
  • Pamięć RAM: 512-1 GB
  • Procesor: 1GHz
  • Transfer miesięczny: 30-50 GB
  • Możliwość instalacji Debiana
  • Serwer podstawowy i zapasowy DNS
  • Mile widziana opcja backupowania danych :-)

 

Oferty proszę przesyłać na PW, albo tutaj w temacie. Cena ma znaczenie 4 planowe, ale z pewnością pomoże w wyborze firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ja ze swoje strony Polecę Serwerydlaciebie.pl, logout.pl (możesz sobie skonfigurować vps-a), ionic.pl.

smile.gif Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Negatyf: Dosyć ciekawa oferta, przy całym tym cyrku z firmą w Indiach :-)

 

Niestety oferty przedstawione nie są na tyle interesujące dla mnie. Logout jakby nie patrzeć jest w NCGroup, co mnie razi - szczególnie przy tych cenach. Serwerydlaciebie.pl mają bardzo fajną ofertę - tyle, że jak na początek troszkę zbyt dużą jak dla mnie i nie było możliwości modyfikacji pakietu. Więc chyba się porwę i skorzystam z porady Nagatyfu :) Szczególnie, że teraz od tych cen mają 20% zniżki na stałe. VPSy w Polsce są albo za drogie (co normalne) albo jest coś, co sprawia, że oferta nie jest zbyt atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nope :) Ani jedno ani drugie :) freecast ma takie pakiety, na jakie dosyć często można trafić przeglądając oferty: albo dużo ramu i niskie taktowanie procesora albo vice versa - ja nazywam takie coś pakietami których się nie wykorzysta :) Bardzo trudno znaleźć coś interesującego w PL jednak. Znacie jeszcze coś w EU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam małego VPSika w spacerich i daje radę, na ważny serwer produkcyjny bym tego nie dał, ale do zabawy jest całkiem przyzwoity, ale Ty chcesz XEN-a, którego nie mają jeszcze w ofercie. Choć z VPS-owni w Hetzner lepiej spisuje się VPS w Fiber Firefly (tylko OVZ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle chcę, co preferuję. Nie miałeś problemów, które na WHT.com są czasami poruszane dotyczące Spacerich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytuję WHT.com i widziałem opinie o spacerich. Ale $3,19 miesięcznie za VPSa z 256MB RAMu, 25GB miejsca i z nitką 10Mbps teoretycznie bez limitu transferu nie spodziewam się cudów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×