Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
noove

[Sprzedam] Skrypt hostingowy + Grafika - TANIO!

Polecane posty

Witam serdecznie.

Mam do sprzedania skrypt hostingowy. Tak wystawiałem już go wcześniej, ale użytkownik "fuqet" okazał się zwykłym oszustem. Tak więc poniżej przedstawiam to co skrypt ma do zaoferowania:

 

- wbudowany system płatności obsługiwany przez serwis DotPay.pl,

- integracja z panelem zarządzania Direct Admin (Direct Admin API),

- możliwość rejestracji użytkowników po czym możliwość zamówienia dowolnego serwera,

- panel użytkownika który zaopatrzony jest w takie zakładki jak: Lista serwerów, Twoje dane, Edytuj dane,

- przy rejestracji, oprócz standardowych pól: Imię, Nazwisko, Login, Hasło, E-mail - są także pola dotyczące firmy: NIP i Regon,

- w zakładce "Lista serwerów" - znajdują się wszystkie serwery zamówione przez danego użytkownika (informacje tam zawarte to: nazwa i adres serwera, data wygaśnięcia usługi, link do zarządzania przez Direct Admin),

- 2 tygodnie oraz tydzień przed wygaśnięciem usługi wysyłany jest mail informacyjny o fakcie wygaśnięcia w danym terminie,

- możliwość przedłużenia usługi przez użytkownika,

- blokowanie usługi (serwera) na tydzień po upłynięciu terminu,

- automatyczne usuwanie serwera po zakończeniu terminu usługi.

 

Link do live demo: http://noove.pl/test/hosting

 

Cena jaka mnie interesuje to - 400zł.

 

Proszę kontaktować się ze mną na:

* Gadu-Gadu: 9888330

* E-mail: contact@noove.pl

 

Pozdrawiam, Piotr Wawrzyniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degnet

Według mnie gdybyś dopisał Panel Administratora dla takiego skryptu + dodał opcje przelew tradycyjny (numer konta firmy dostępny po wybraniu opcji, aby sam admin mógł dodawać lub usuwać dni hostingu), skrypt miałby większe zainteresowanie. Niestety teraz to wygląda jak automaty z allegro sprzedające klucze do gier, płacisz przed Dotpay - masz konto/klucz automatycznie. Jeśli mogłbyś coś takiego dopisać proszę o informację na PW.

 

Ogólnie polecam do zakupienia takiego systemu samoobsługowego i ew. braki samemu dopisać, gdyż w dzisiejszych czasach to nie problem. Grafika miła dla oka, ogólnie ocena nie schodzi poniżej db+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×