Skocz do zawartości
anex

Co lepsze ?

Polecane posty

Która firma Waszym zdaniem jest lepsza webh.pl czy logout.pl ? Czytałam już dział opinie o firmach hostingowych. Webh.pl ma problemy z kontaktem, a logout.pl z działem serwerów vps, i to już wiem. Interesuje mnie z punktu widzenia użytkowników forum jaką firmę na moim miejscu byście wybrali webh.pl czy logout.pl? Ktora waszym zdaniem jest lepsza do podjecia wspolpracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak chcę zakupić konta hostingu wirtualnego webh.pl lub logout.pl to która firma Waszym zdaniem będzie lepsza ? Nie patrząc na ofertę tylko na wybór firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podaj jego przykład ;) Rozjaśnij tępej głowie kobiety jaki mógłby być bo to co napisałeś nie odpowiada na moje pytanie jaka jest lepsza frima webh.pl czy logout.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ufam firmom, które na głównej stronie mają obrazki komputerów lub serwerów, które z rzeczywistością niewiele mają wspólnego. Zazwyczaj nie ufam też firmom, które mają w swojej nazwie wyraz host. Aczkolwiek tak jak z Volkswagenem istnieje szansa na pozytywny wyjątek. Jeśli VPS to zainteresowałbym się slicehost.com. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.

 

Nie napisałaś niestety żadnych wymagań, ani cech, które są dla ciebie istotne w wyborze hostingu, a od razu ograniczyłaś swój wybór do dwóch propozycji. A dobry tytuł to taki, który po przeczytaniu powie mi o czym jest twój post i czy warto do niego zaglądnąć. I nie ma sensu pisać Waszym zdaniem, bo pisząc na forum to z założenia beznadziejny truizm.

 

Nie jesteś tępa i nie próbuj sobie tego wmówić. Komiks mi się przypomniał:

 

20100516.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że szukam hostingu konta wirtulanego chciałam się dowiedzieć od użytkowników, która firma będzie lepsza b.pl czy logout.pl bo chcę się związać raz a porządnie na wiele lat z jednym usługodawcą a nie latać co roku od jednego do drugiego. Interesuje mnie 10-20 gb na dysku i jakies 50-100 gb na transfer miesieczny na forum i sklep internetowy oraz kilka prywatnych stron www. Webh.pl ma ciekawą i dość tanią oferte jak i logout.pl. Mam zamiar wybrać, którąś z nich. Czytając opinie o tych firmach na forum widać, że webh.pl ma problemy z bok-iem i kontaktem, a logout.pl z serwerami vps, które mnie nie interesują oraz nie ma wzmianki w opini logout.pl forumowiczów o kontach wirtulanych tylko piszą o vps-ach,. Dlatego też założyłam ten post i chciałabym się dowiedzieć co waszym zdanie lepiej wybrać na długoletnią współpracę, do ktorej firmy lepiej zapukać waszym zdaniem webh.pl czy logut.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też założyłam ten post i chciałabym się dowiedzieć co waszym zdanie lepiej wybrać na długoletnią współpracę,

 

Na dugoletnią współpracę to lepiej się wiązać z firmą w której jest się klientem przez dłuższy czas (conajmniej 3 miesiące), weź okres testowy w firmie i będziesz miał jako takie mniemanie o usłudze w danej firmie. Nigdy nie kupuj hostingu w nieznanej firmie na dłużej niż miesiąc, po dłuższej współpracy będziesz miał pewność że zostaniesz dobrze obsłużony.

 

Czasami komentarze nie oddają w pełni problemu klienta, ale także nie można napisać że każda firma jest zła. Każda firma stara się zadowolić klienta, jednak nie zawsze jest to możliwe. Cokolwiek admin zrobi, dla niektórych to i tak nie wystarczy. Jest wiele czynników które wpływają na jakość usług hostingowych, i polecenie jednego konta przez kogoś nie zawsze ma upragniony efekt.

Jedyną pewność będziesz miał jak samodzielnie przetestujesz konto w kilku firmach, wtedy zobaczysz różnicę w działaniu serwera, obsłudze itp sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak przynajmniej się zorientujesz miej więcej jak podchodzą do klienta chyba, że ktoś ma inny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długoletnia współpraca to lepiej jakieś inne firmy (przynajmniej nie webh, logout nie wiem), osobiście polecam Głowanet mam tam konto bez limitu transferu od roku, postawiłem tam 5 stron i kilka fast download, transfer dochodził do ładnej sumki ale nikt się nie czepiał, kontakt z suportem też dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście bym polecił hosting z którego korzystam...ale każdy ma swoje zdanie. Korzystam z web4-hosting.pl

jeszcze nie mam zastrzeżeń co do tego hostingu...dobry suport co jest plusem. No i promocje zawsze jakieś są. Najlepiej zawsze przetestować parę firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli warto np. zakupić na kwartał i przetestować ? ;)

 

Większość firm w tym i nasza oferuje 14 dniowy okres testowy dla konta, co daje jakieś pojęcia o firmie dla potencjalnego klienta.

Jednak aby dobrze poznać firmą musisz mieć dłużej hosting i wtedy masz pewność że wszystko jest ok.

 

Co ważne przy wyborze dobrej firmy? (temat był już wielokrotnie ale przypomnę):

  • Uptime (pow. 95.5% można uznać za dobry, ale pamiętaj że większość firm ma więcej niż tylko jeden serwer)
  • Wsparcie technicznne i np. czas odpowiedzi (odpowiedź po dwóch minutach uzyskasz przeważnie w nowych firmach gdzie ilość klientów jest mała, pamiętaj że szybkość odpowiedzi z helpdesku nie zawsze jest współmierna do wartości merytorycznej)
  • Podejście obsługi do klienta (czy pan admin nie krzyczy czasem na głupie pytanie co to jest serwer wirtualny ;) )
  • Kanały płatności (wybieramy te które nam odpowiadają)
  • Panel administracyjny (działanie, wygląd itp.)
  • No i najważniejsze cena/jakoć (po co brać serwer nielimitowany jak się i tak tego nie wykorzysta)

 

Zazwyczaj nie ufam też firmom, które mają w swojej nazwie wyraz host

 

Równie dobrze możesz traktować wszystkich o imieniu Ahmed jako terrorystów .

Nazwa firmy/domeny nie ma nic współnego z jakością usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź naszą ofertę. Serwer możesz testować przez 14 dni bez żadnych zobowiązań.

To co przemawia za wyborem naszej oferty to szybki i skuteczny support i fakt, że na rynku istniejemy juz od 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja z doświadczenia polecam ofertę firmy hostingowej ITL - www.itl.pl - jako wyjątkowo stabilną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×