Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tigersex.org

Jaki serwer dedykowany pod dużą ilość forum ?

Polecane posty

Witam ;

Mam kilka stron i nie wiem w jaki sprzęt się zaopatrzyć VPS-y mam już ich dość same problemy i nic więcej !

 

proszę o pomoc w dobraniu dedyka.'

 

mam 6 warezów i 2 strony firmowe, chcę wziąć dedyka pod np 2 strony firmowe i 2 warezy a z nimi umieścić Rapidleecha , mam na oku jeden serwis gdzie jest transfer unmetrated , (o taki mi chodzi ).

 

Rozchodzi się o to czy ten serwer dedykowany pociągnie te strony i rapidleecha, chodzi też o to że wzrasta mi liczba userów i przybywa odwiedzających moje strony i chcę aby to działało dobrze . proszę o pomoc czy ten serwer spełni moje wymagania

 

http://knowinservers.com/dedicated.html

 

pierwszy serwer w tym hostingu

 

liczę na waszą pomoc i dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak duże są te warezy? Strony firmowe to statyczne strony?

 

W tej ofercie to procesor może być przeszkodą, jeżeli zaznaczasz iż przybywa userów to po co pchać się na serwer który za chwile będziesz musiał zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę Pentium 3Ghz to już jest stary procesor pod parę prężnie rozwijających się for proponował bym drugą

ofertę jest tam już 4GB ramu no i Dual Core;) Lub też rozbić fora np dwa warezy na jeden dedyk i rapidleecha a na

drugim dedyku resztę for i stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jelsi masz duzy ruch ot polecam chmure amazona, w dedykach zawsze cos bedzie waskim gardlem, czy to I/O czy ram czy CPU czy tez konfiguracja demonow

 

w rozsadnych cenach z brakiem zmartwien o zasoby to chmura amazona, koszty sa nieporownywalnie tansze anizeli jakikolwiek dedyk, jedynie instalacja to ok 230$ a potem 40$ miesiecznie, do tego masz tanie CDNy i ruch po najnizszych kosztach na rynku z wyjsciem na irlandie, do polskiego plix'a praktycznie blyskawiczne polaczenie

 

aczkolwiek nie wiem czy warezy i erotyke mozna hostowac na amazonie, oni chyba maja w TOS zapis o tym, pewnie nie chca bawic sie w pozwy cywilne o odzszkodowania..

 

mógłbyś opisać jak uzyskałeś cenę 40$ na chmurze amazona?, bo ja nie mogę się tego doszukać (chodzi jakie parametry wybrałeś itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ująłem wcześniej strony się rozwijają i z dnia na dzień jest więcej odwiedzających i postujących więc tu tkwi problem

 

powiem szczerze że interesują mnie serwery na zachodzie , bo obecnie nie przebywam w kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o OVH? Mają serwery w bardzo dobrych cenach. Tylko czy nie wywalą wszystkiego? Ma ktoś może u

nich na dedyku warezy?

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×