Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LuPa

Kto planuje kupić?- www.domena.EU

Polecane posty

Witam...

 

Tak z ciekawości zapytam... Kto z Was planuje kupić sobie nową domenkę .EU?

Jak myslicie komu najbardziej się ona przyda? Jesli w ogóle? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 

Czy według Was polski exporter lub właściciel gospodarstwo agroturystycznego powinien się taką domenką zainteresować, by przyciągnąc do siebie klientów z zagranicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta domena jest nie potrzebna, exporterzy moga zostać przy swoich domenach które pewno nie są złe. Natomiast sposób jej rejestracji jest mówiąc krótko dziwny.

 

 

powinien się taką domenką zainteresować, by przyciągnąc do siebie klientów z zagranicy?

 

Moim zdniem samo rozszeżenie UE nie przyciągnie klientów.

 

ps dałbym to w innym dziale -> "domeny"

no i chyba już był podobny topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W moim odczuciu, tego typu domena będzie dobrym uzupełnieniem posiadanych domen - firmy wszak często rejestrują swoje nazwy w kilku domenach - przykładowo .pl, .com i tak dalej. Stąd zapewne zainteresują sie tego typu domenką.

 

Co do traktownaia jej jako domena główna, zapewne będzie ciekawym gadżetem, jak niegdyś chocby domeny .biz, czy też domeny globalne z opisem dziedziny działalności firmy.

 

Wszystko okaże się zresztą juz za parę tygodni gdy proces rejestracji ruszy pełną parą.

 

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta domena zrobiła dość duże zamieszanie, więc już teraz duże i małe firmy rywalizują ze sobą w rejestrowaniu ciekawych nazw w tej domenie. Przeczytałem niedawno, że Kościół, czy jakieś Stowarzyszenie związane z kościołem chce wykupić, licytuje domene sex.eu. Ponoć chcą zamieścić tam informacje jak tam się robi po bożemu ... Ciekawe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta domena zrobiła dość duże zamieszanie, więc już teraz duże i małe firmy rywalizują ze sobą w rejestrowaniu ciekawych nazw w tej domenie. Przeczytałem niedawno, że Kościół, czy jakieś Stowarzyszenie związane z kościołem chce wykupić, licytuje domene sex.eu. Ponoć chcą zamieścić tam informacje jak tam się robi po bożemu ... Ciekawe, prawda?

Zamieszanie? Może tylko dlatego, że prawie wszystkie nazwy są dostępne. Nieczarujmy się, nie po to ktoś rejestruje domenę np sex.eu po to aby tam postawić jakiś serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamieszanie? Może tylko dlatego, że prawie wszystkie nazwy są dostępne. Nieczarujmy się, nie po to ktoś rejestruje domenę np sex.eu po to aby tam postawić jakiś serwis.

 

Właśnie, dobrze że choć trochę mnie zrozumiałeś. O domene trwają walki, kto więcej zapłaci ten zdobędzie ją. A kto zdobędzie to sprzeda drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że się przyda.. ale nawiększy popyt będzie chyba na bardzo popularne nazwy, które już we wszystkich innych końcówkach są zajęte.. ja osobiście marzę o slupsk.eu..ale byłbym dopiero na trzecim miejscu w kolejce do rejestracji (rząd, instytucje, na końcu takie pionki..).. ten system rejestracji to największy jej minus.. ale ogólnie myślę, że idea fajna.. :) niech Unia też ma coś dla siebie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×