Skocz do zawartości
123scorpion

Problem z domeną firmową

Polecane posty

Moja firma ma domenę nazwamojejfirmy.website.pl utworzoną w 2007 r. Dwa lata później konkurencyjna "firma" (niezarejestrowana działalność) kupiła sobie domenę nazwamojejfirmy.pl. Na górze strony nazwamojejfirmy.pl znajduje się link fontem wielkości 32 do listy aukcji jakiegoś konta Allegro, później jest ponad 100 razy wstawiony <br> czyli znacznik nowej linii, na dole kopia całej mojej strony, bez CSS i grafiki (niepodmienione ścieżki relatywne do plików).

 

W Google dawniej na pierwszym miejscu pojawiała się moja strona, teraz jest tylko jego, doszedłem do końca wyników i mojej nie znalazłem nigdzie. Dopiero jak na końcu kliknę link żeby wyświetlał duplikaty to pojawia się strona na drugim miejscu.

 

Czy jest jakaś możliwość zablokowania tej fałszywej domeny i strony? Policja umorzyła postępowanie, NASK nie chce zablokować, zamiast danych właściciela w bazie danych jest "data restricted".

Domeny nie podaję (zmieniłem na nazwamojejfirmy), bo nie chcę żeby ten temat wyskoczył w wyszukiwarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Policja umorzyła postępowanie

A dostałeś uzasadnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do sadu polubownego, tudzież po prostu załóż sprawę whttp://www.dns.pl/spory.html

 

Jeśli domena została zarejestrowana w złej wierze i w taki zły sposób jest wykorzystywana, to na pewno odzyskasz domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×