Skocz do zawartości
mały_host

Sprzedam kimsufi c-250 Dual Core !

Polecane posty

Sprzedam Kimsufi - C250 ( OVH )

 

Procesor:

Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz

Pamięć:

2 GB

Dysk:

250 GB

 

Koszt utrzymania maszyny miesięczny to 59 zł ( netto )

Na życzenie możliwość dokupienia licencji DirectAdmin LT za 150 zł

Cena za serwer 500 zł.

 

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik: ta wyższa cena jest dlatego że procesor jest dużo lepszy niż w specyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik: ta wyższa cena jest dlatego że procesor jest dużo lepszy niż w specyfikacji.

 

aa! Fakt :) zwracam honor ;)

To przez to ich losowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przez to że jak im brakuje części to wkładają lepsze elementy (bo gorsze by ludzie reklamowali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko często się zdarza trafić na lepsze procesory. Nawet niż w/w penrym Dual Core.

Mi zdarzyło się kiedyś C2D też penryn E7200.

 

PS.Osobiście uważam, że musiałbyś znaleźć niezłego frajera, żeby zarobić tyle na odsprzedaży kimsufi z lepszym procesorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu frajera :) ,

za setup zapłaci się 250 zł no i zysk to 250 zł , niekiedy lepiej jest wydać 250 zł i mieć coś co się wie niż losować.

Ale to indywidualna sprawa ja mam do sprzedania może ktoś nie chce płacić gdzieś za vps i chce przejść na własną maszynę.

 

Faktem jest iż ludzie dostają różne procesory wynika to raczej z faktu iż albo ovh nie ma wystarczających zasobów procesorów albo jest dużo zwrotów maszyn z 2007,2008, gdzie w ofercie były mocniejsze procesory przy większym abonamencie - ale to tylko moje wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu frajera :) ,

za setup zapłaci się 250 zł no i zysk to 250 zł , niekiedy lepiej jest wydać 250 zł i mieć coś co się wie niż losować.

Ale to indywidualna sprawa ja mam do sprzedania może ktoś nie chce płacić gdzieś za vps i chce przejść na własną maszynę.

 

Faktem jest iż ludzie dostają różne procesory wynika to raczej z faktu iż albo ovh nie ma wystarczających zasobów procesorów albo jest dużo zwrotów maszyn z 2007,2008, gdzie w ofercie były mocniejsze procesory przy większym abonamencie - ale to tylko moje wnioski.

 

masz rację, to tylko Twoje wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×