Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kacper Warda

Ile czasu spędzasz przy komputerze?

Polecane posty

Hej!

 

Tak się zacząłem zastanawiać, czy Wy też, tak jak ja teraz, miewacie 'ciężkie nogi', bóle karku, kości sześćdziesięciolatka, stawy pięćdziesięciolatka i kurzą ślepotę od komputera? czy tylko ze mną jest tak źle? siedzę przy komputerze średnio.. hmm... 8 godzin dziennie (nie licząc nocy).

Czy ktoś wie jaka jest średnia krajowa?

 

(proszę o pocieszające odpowiedzi)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pocieszające odpowiedzi)

25 godzin na dobę. Cieszmy się :)

 

U mnie mniej więcej tak:

 

- 1 godzina na prasówkę (GW. Onet, Interia...)

- 1-2 godziny na naukę (różne forum, gdzie można znaleźć czasem perełki wiedzy o webmasterce itp)

- 1 godzina na zalatwianie korespondencji

- ok. 5-6 godzin - praca: grafiki, skrypty, testowanie instalacji. Czasem więcej - w zależności od nawału pracy.

- 1 godzina na przypomnienie sobie, jak syn wygląda (jest na etapie budowy swego forum :) )

- czas bliżej nieokreślony (aż pójdę spać) - to pisanie np. w takim jak to forum o tym, ile czasu spędzam przed komputerem.

 

Dobrze, że jeszcze pamiętam, że ten facet, co koło mnie sypia, to mój mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Dobrze, że jeszcze pamiętam, że ten facet, co koło mnie sypia, to mój mąż

 

fajnie macie w domu :)

Ja bym na miejscu meza odlaczyl neta i sprzedal sprzet na allegro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jeszcze pamiętam, że ten facet, co koło mnie sypia, to mój mąż

 

fajnie macie w domu :)

Ja bym na miejscu meza odlaczyl neta i sprzedal sprzet na allegro ^^

I zarabiał za dwóch... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, a co po godzinach? Może każdy uchyli rąbka tajemnicy, co porabia poza pracą/nauką/siedzeniem na webhostingtalk :), kiedy ma już dosyć patrzenia w ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, a co po godzinach? Może każdy uchyli rąbka tajemnicy, co porabia poza pracą/nauką/siedzeniem na webhostingtalk :), kiedy ma już dosyć patrzenia w ekran.

Żelazny punkt programu to raz w tygodniu całą rodziną kino. Dla higieny psychicznej, obojętnie na co, ale by się wyrwać "na powietrze". Niedługo czeka mnie basen, bo się dałam namówić na karnet. Problem w tym, że nie umiem pływać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj dzien: Rano ide do biura jestem tak okolo 9.00 - 9.30. W biurze siedzie tak minimum 17.00 to zalezy od tego czy mam ja wrocic do domu, jezeli nie mam to siedze tak do 18.30-19.00. Nastepnie jade do domu cos zjesci i przyjezdzam do biura siedzac tak od 20.00 do 00:00 robiac swoje rzeczy, grajac w aoe2 z kumplami w sieci :) Nasze biuro to istna kawiarenka internetowa 6 komputerow, z tego 4 nadaja sie do aoe2 :) Nawet nie che liczyc bo sie przeraze, pozdr!

 

P.S. Oczywiscie siedzac caly czas przy kompie :)

 

Edit: komputerow bedzie wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakieś 12

 

ogólnie, jak już widzę, że rodzina idzie w moją stronę z kroplówką, to daję stan wstrzymania :) i udaję że laptop to waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W tygodniu 6-8 godzin dziennie, bo pracuję w innym zawodzie.. w weekendy.. jak nie jestem u kobiety, to 10-14 godzinek na dobę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12h/pon-pion arbeit macht frei , sob niedz max 2h poczta/poczta fimowa, rozklad kin siakies wareziki/filmy oraz bierki w niedziele na kurniku w lidze kuraki :wink:

 

Pani serca mego rownież 8-12h wiec wiekszych spiec o katownaie kompika nie ma... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×