Skocz do zawartości
cezary188

Dedyk inny niż ovh ?

Polecane posty

Witam poszukuje dobrych serwerów w miare przystępnych cenach. Narazie z tego co znalazłem to pasi mi jedynie i7-2T z kimsufii. Chodzi mi głownie o mniej wiecej takie parametry serwera oraz o łącze 1Gbps i żeby to miało dobre łącze z Polską. Serwery mają głównie służyć do przesyły dużych plików 20 TB miesiecznie trasnferu lekko myśle. Niby oferta ovh jest ok ale ponoć kiepska obsługa - to jeszcze mogę zdzierżyć, ale słyszałem że blokują serwery bez pytania jeżeli wykryją jakiś pliki z prawami. Macie jakieś pomysły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie podałeś jednej bardzo istotnej rzeczy, mianowicie budżetu jakim dysponujesz:) Zobacz oferte : http://santrex.net/dedicatedservers.php Mają także serwery w OVH.

 

A jeżeli chcesz naprawdę dużo plików przesyłać i masz zasobną kieszeń to może http://www.100tb.com/

Znalazlem ich oferte jakis czas temu , nie testowalem...

 

 

Pozdrawiam damekr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do santrex to wszystkie maja lacze 100mbit co mnie nie zadowala. Jezeli chodzi o 100TB.com to slyszalem ale własnie nie wiem jakby sie ukladala współpraca nikt ich nie zna. Jeżeli chodzi o budżet to gdzieś na poziomie 300zl miesiecznie za serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle jaki kolwiek serwer u nich z 1gbps zaczyna się od prawie 200 Euro to juz wole 100tb.com To co wychodzi ze nie ma porządnej alternatywy dla ovh ??

 

Pytanie też czy faktycznie będę wstanie wykorzystać taką prędkość łącza w sensie czy bede dostawał przez cały czas 1Gbps dla serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle jaki kolwiek serwer u nich z 1gbps zaczyna się od prawie 200 Euro to juz wole 100tb.com To co wychodzi ze nie ma porządnej alternatywy dla ovh ??

 

Pytanie też czy faktycznie będę wstanie wykorzystać taką prędkość łącza w sensie czy bede dostawał przez cały czas 1Gbps dla serwera.

jest pełno alternatyw ale to kosztuje. 100tb.com ma jedną z lepszych ofert. Za te pieniądze co oni chcą za swojego Xeona, to czasami ciężko dostać jakiegoś blaszaka z rozsypującym się sempronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK to obliczyłem że i tak bede musial wydać jakieś 700-800 zł na jeden serwer (100tb.com) bo przy ovh to wychodzi nawet 1,5 tysiaca bo transfer trzeba by dokupywać a on strasznie drogi u nich. Jakięs alternatywy co takiego budzetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×