Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilm12345

Serwer wirualny i jego mozliwości

Polecane posty

Witam!

Zastanawiam się nad opłaceniem serwera wirtualnego na ovh.pl serwer PERSONAL i mam kilka pytań odnośnie takiego serwera, proszę o wyrozumiałość:

1. czy jest możliwość posiadania na nim serwera ftp na hasło- chciałbym trzymać ważne dane itp.??

2. czy jest możliwość posiadania na nim galerii zdjęć na hasło??

3. czy jest możliwość puszczenia streamingu video na ten serwer z komp domowego tak żebym mógł obejrzeć sobie to video np. u znajomych itp.

 

Oczywiście to wszystko na tym 1 serwerze, do tego doszło by jeszcze kilka stron www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na początek w ramach dygresji. Osobiście nie polecam shareda w OVH. Masz wiele lepszych opcji

1. czy jest możliwość posiadania na nim serwera ftp na hasło- chciałbym trzymać ważne dane itp.??

podejrzewam, że chodzi Ci o katalog (folder) na hasło, do którego masz dostęp przez ftp. Jeżeli o to, to istnieje taka możliwość. Pamiętaj jednak, że przechowywanie tam ważnych danych, szczególnie poufnych nie jest najlepszym pomysłem. Dodatkowo należy zawsze pamiętać o backupie na własną rękę, bo czasami różnie to bywa.

2. czy jest możliwość posiadania na nim galerii zdjęć na hasło??

tak tylko tutaj możesz sobie zrobić zwyczajnie skrypt galerii na hasło

3. czy jest możliwość puszczenia streamingu video na ten serwer z komp domowego tak żebym mógł obejrzeć sobie to video np. u znajomych itp.

co do tego to już nie. Do tego służą serwery streamingu/vps/serwery dedykowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na początek w ramach dygresji. Osobiście nie polecam shareda w OVH. Masz wiele lepszych opcji

 

podejrzewam, że chodzi Ci o katalog (folder) na hasło, do którego masz dostęp przez ftp. Jeżeli o to, to istnieje taka możliwość. Pamiętaj jednak, że przechowywanie tam ważnych danych, szczególnie poufnych nie jest najlepszym pomysłem. Dodatkowo należy zawsze pamiętać o backupie na własną rękę, bo czasami różnie to bywa.

 

tak tylko tutaj możesz sobie zrobić zwyczajnie skrypt galerii na hasło

 

co do tego to już nie. Do tego służą serwery streamingu/vps/serwery dedykowane

 

no to pozostaje galeria zdjęć, a jakie serwy polecasz?? w zbliżonej cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaj może budżet jakim dysponujesz oraz wymagania co do samego hostingu

 

edit: już widzę, napisz tylko ile gb transferu i dysku chciałbyś dostać to będziemy myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:(

to w takim razie będziesz chyba skazany na ovh, ale z tego co widzę ma to służyć do rozwiązań "domowych" więc może być, ewentualnie hosting rzekomo nielimitowany, ale tutaj musisz czytać regulaminy

alternatywą są jeszcze firmy z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy odpowiadałoby Ci dysk 15GB i transfer nielimitowany, taki mamy największy pakiet:

 

SW15000DA, na Direct Adminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prametry moga byc oczywiscie mniejsze ale cena żeby nie przekroczyła 150zł

 

odpowiadałby ale jaka cena?? tylko że nie znam tej firmy a rozumiem ze z niej jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie doczytałem, faktycznie. Nawet na nasz shared nie starcza. :(

 

Ja wtedy polecałbym Allegro, ale nie wiem jak tam z jakością ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtedy polecałbym Allegro, ale nie wiem jak tam z jakością ...

wolałbyś niewidzieć, i nie życzę nikomu żeby się dowiedział:(, no może czasami trafi się jakaś firma która wykorzystuje to raczej jako reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×