Skocz do zawartości
marcel30

Nie działa ssh

Polecane posty

Serwer VPS wykupiłem po to ,aby zobaczyć jak to wszystko działa . Problem polega na tym ,że mogę zalogować się do panelu zarzadzania VPS ,ale ssh nie działa . Dodatkowo jak wpisuje adres IP do przegladarki to po kilku minutach pojawia się napis "Przekroczono limit czasu połączenia" . Wczesniej miałem serwer testowy i wszystko działało ,a jak dostałem serwer"właściwy" to mam taki problem jak wyżej . Dlaczego tak sie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w panelu widzisz czy VPS działa? Może jest wyłaczony?

No i chyba najważniejsze pytanie.. Czy złożyłeś ticket do supportu z informacją, że VPS nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w panelu widzisz czy VPS działa? Może jest wyłaczony?

No i chyba najważniejsze pytanie.. Czy złożyłeś ticket do supportu z informacją, że VPS nie działa?

 

Serwer jest online ,a ticket napisałem , tylko że czekam juz 2 dzień na odpowiedź . Jedyne co na tym serwerze zrobiłem to przeinstalowałem system z Centos na Ubuntu ,czy to może mieć wpływ na to że coś sie zawiesiło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Wirtualizacja OpenVZ ? Jak tak to zmień na inny, może być popsuty obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualizacja SolusVM .

W panelu powinieneś mieć czy to jest openVZ czy xen. Ale może faktycznie obraz być uszkodzony. Próbowałeś reinstalacji na Centosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że masz bardzo słabego VPS'a i Ubuntu ci nie chce ruszyć, tzn Ubuntu zżera więcej zasobów. Po wpisaniu adresu IP w przeglądarkę widzisz w/w tekst, ponieważ nie zainstalowałeś żadnego serwera www. W końcu nie dostałeś się do konsoli.

 

Powiedz jeszcze :

łącząc się przez putty otrzymujesz od razu "Network error: Connection timed out" czy poprostu Putty nie reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że masz bardzo słabego VPS'a i Ubuntu ci nie chce ruszyć, tzn Ubuntu zżera więcej zasobów. Po wpisaniu adresu IP w przeglądarkę widzisz w/w tekst, ponieważ nie zainstalowałeś żadnego serwera www. W końcu nie dostałeś się do konsoli.

 

Powiedz jeszcze :

łącząc się przez putty otrzymujesz od razu "Network error: Connection timed out" czy poprostu Putty nie reaguje?

 

Mam VPS z gwarantowanym RAM 256/ 512 , ale w panelu zarządzania widze żę sam system UBUNTU wykorzystuje raptem 1% . Jak łącze się przez Putyy to otrzymje komunikat "Network error: Connection timed out" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaPe

Może spróbuj przeinstalować na Debiana? Jest mniej zasobożerny, a bardzo podobny do Ubuntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystki za pomoc ,ale to jednak była wina firmy u której wykupiłem VPS ,bo dzisiaj dostałem nowy IP i wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×