Skocz do zawartości
Robert Wiliński

Hosting/Serwer do e-mail marketingu

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuję jakiegoś dobrego konta hostingowego, vps'a lub co tam się nada ;) do zarządzania listami mailingowymi. Wszystkie hostingi z jakimi miałem do tej pory do czynienia mają ustawione limity uniemożliwiające obsługę moich list. List jest kilka, ale największa z nich ma 8.000 adresów. Na tę listę chcę raz w tygodniu wysyłać newsletter z aktualnościami, więc potrzebowałbym czegoś z limitem około 2.000 wiadomości na godzinę a najlepiej bez takiego limitu.

 

Oprogramowanie do zarządzania listami mam już wybrane (jeszcze nie kupione). W tematyce hostingów i serwerów zbytnio zorientowany nie jestem, dlatego potrzebuję pomocy kogoś kto ogarnia ten temat. Dużego transferu miesięcznego nie potrzebuję, tak samo z pojemnością dysku. Najważniejszy dla mnie jest właśnie ten limit i możliwość ewentualnej pomocy na helpdesku, czy w innej formie, jakiegoś kompetentnego admina, który w razie problemu, wyjaśni i pomoże go rozwiązać.

 

Co możecie mi w takiej sytuacji polecić? Oczywiście oferty firm również mile widziane. Finansowo to oczywiście standard - czyli jak najtaniej.

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na hostingu współdzielonym na 99% szybko zakończysz wysyłkę z możliwych wielu powodów, tylko vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na hostingu współdzielonym na 99% szybko zakończysz wysyłkę z możliwych wielu powodów, tylko vps.

 

Dzięki Adrian, też tak właśnie myślałem. Możesz polecić mi coś konkretnego co się nada w moim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz nawet najtańszy VPS z dobrze skonfigurowanym MTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×