Skocz do zawartości
Gość thetox

directadmin jak długo?

Polecane posty

Gość thetox

Jak długo się instaluje directadmina? bo u mnie sie instaluje juz ponad godzinę i cały czas leci na serwerze vps z łączem 100mb/s, a czytałem ze instalacja trwa 15-30 minut

u was tez tak długo idze? jak instalujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

No zainstalowało się w końcu tylko nie wiem czemu link nie działa do logowania do DA wywala

 

sam adres ip jak wpisze w przeglądarkę to działa ale z końcówka 2222 już nie wyrzuca ten komunikat

 

 

Połączenie zostało zresetowane

 

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

 

* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

 

* Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

 

* Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox
root@ozet:~# cat /usr/local/directadmin/conf/directadmin.conf | grep ethernet

ethernet_dev=eth0

root@ozet:~#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest OpenVZ to w /usr/local/directadmin/conf/directadmin.conf ustaw zmienną ethernet_dev na venet0:0 i zrestartuj DirectAdmin'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak się to ma do stabilności bezpieczeństwa serwera? bo DA sobie sam wszystko dobiera pewnie działa na podstawowej koniuracji.

Zabezpieczenia konfigurujesz sam. Tak samo z konfiguracją uslug, np mysql czy apache. Wszystko jest na domyślnych ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×