Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewenementx2

[wykonam] Katalogowanie stron www

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

 

Chciałbym przedstawić Państwu swoją ofertę http://allegro.pl/it...500_wpisow.html

 

Katalogowanie Twojej strony za pomocą aplikacji Publiker przez okres jednego miesiąca. Przez ten czas strona zostanie dodana do około 500 katalogów a zgłoszona do ponad 1000. Co 2 tygodnie otrzymujesz raport z wykonanych prac. Po miesiącu istnieje możliwość kontynuowania współpracy.

Po zalicytowaniu możesz wpłacić pieniądze na konto nie czekając na zakończenie aukcji (im szybciej to zrobisz tym szybciej ja zacznę pracować). Koniecznie się ze mną skontaktuj przez GG lub e-mail, będę potrzebował:

 

1. Adresu strony oraz adresu podstron, do których będą prowadziły linki (przez tzw. głębokie linkowanie osiąga się wysokie efekty).

2. Słów kluczowych, które mają być anchorem dla linków (3 frazy).

3. Krótkiego i długiego opisu strony. Opis krótki do 250 znaków i długi do 1000 znaków. Mogę sam wykonać takie opisy z synonimami dzięki czemu dla robota google stają się unikalne (dodatkowa opłata 6,5 za tekst długi i krótki z synonimami).

 

Dlaczego warto?

Chyba nie muszę przypominać jak ważne jest katalogowanie. Często pierwsze linki prowadzące do strony pochodzą właśnie z katalogów. Strona przez miesiąc jest zgłaszana do około 1000 katalogów, co daje nam około 500 opublikowanych wpisów. Raport wysyłam co 2 tygodnie. Ze mną masz stały kontakt przez e-mail: dobryprecell@o2.pl lub gg: 11083930.

 

Niezwykle ważne jest, aby do strony prowadziły linki z wielu różnych stron, domen i adresów ip. Katalogowanie pozwoli Ci właśnie zróżnicować pochodzenie linków. Możemy ustawić różne anchory dzięki czemu do strony będą prowadziły linki z różnych słów kluczowych.

 

 

Cena jednego linka to około 3,6 gr !!!

 

18 zł / 500 wpisów = 0,036 zł

Czym różni się katalogowanie oferowane przeze mnie od dotychczasowych ofert?

- nie męczysz się z ustawieniami programu, tym wszystkim zajmuję się ja,

 

- katalogowanie odbywa się za pomocą najnowszej wersji skryptu, nie warto inwestować w stare i często zawodne dodawarki, które zostały napisane dawno temu i nie są w stanie już poprawnie pracować, co z tego ze baza zawiera tysiące katalogów jak i tak nasz wpis się tam nie pojawi,

 

- skrypt wrzucony jest na mocnego dedyka dzięki czemu nie ma problemów z działaniem, wpisy są publikowane szybko i dokładnie,

 

- dostarczasz dane o stronie i ... już nic nie robisz, ja co 2 tygodnie śle raport z linkami do wpisów,

 

Katalogowanie 2 stron - 34 zł ( miesięcznie ) 17 zł za stronę, 3,4 gr za link

Katalogowanie: 3 stron - 49 zł ( miesięcznie ) 16,33 zł za stronę, 3,3 gr za link

Katalogowanie: 4 stron - 64 zł ( miesięcznie ) 16 zł za stronę, 3,2 gr za link

Katalogowanie: 5 stron - 78 zł ( miesięcznie ) 15,6 zł za stronę , 3,1 gr za link

 

Kontakt:

Numer gg: 11083930

Adres e-mail: dobryprecell@o2.pl

 

Pozdrawiam,

Ewenementx2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×