Skocz do zawartości
stream

Darmowy hosting

Polecane posty

Witam,

na wstępie piszę że do teraz mam wątpliwości co do założenia tego tematu na tym forum :o

 

A więc tak. Potrzebuję darmowego hostingu pod forum oparte na phpBB modified by Przemo. Transferu myślę że miesięcznego tak z 40 GB oraz z 300 MB na pliki. Oczywiście obsługa PHP i MySQL i .htaccess. Szczególnie mi zależy na możliwości podpięcia zewnętrznej domeny DNS.

 

Mam świadomość tego że za chwilę w moją stronę zostaną rzucone różne obelgi związane z tym że jestem niepoważny że na myśli mi przyszło stawianie forum na darmowym hostingu, lecz oczywiście zamierzam się przenieść gdy cały projekt będzie miał sens.

 

Oczywiście tematyka legalna (nie żadne warezy itd.)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępie piszę że do teraz mam wątpliwości co do założenia tego tematu na tym forum :o

 

A więc tak. Potrzebuję darmowego hostingu pod forum oparte na phpBB modified by Przemo. Transferu myślę że miesięcznego tak z 40 GB oraz z 300 MB na pliki. Oczywiście obsługa PHP i MySQL i .htaccess. Szczególnie mi zależy na możliwości podpięcia zewnętrznej domeny DNS.

 

Mam świadomość tego że za chwilę w moją stronę zostaną rzucone różne obelgi związane z tym że jestem niepoważny że na myśli mi przyszło stawianie forum na darmowym hostingu, lecz oczywiście zamierzam się przenieść gdy cały projekt będzie miał sens.

 

Oczywiście tematyka legalna (nie żadne warezy itd.)

 

Pozdrawiam!

 

Z takimi parametrami to Ci raczej nikt nie da za darmo. Za 50-100 zł na rok to już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci jest ich w czort tylko że niektóre są tak przepchane lub mają na Hawajach serwery i 500 ms :o.

 

edit: aktualnie na oku mam http://www.110mb.com/ lecz brak obsługi .htaccess/.htpasswd całkowicie mnie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

000webhost.com, swojego czasu hostowałem tam mnóstwo rzeczy typu warez, baskupy, muzyke, blogi, torrenty, przemków było 5, jeszcze troszkę fotek o charakterze erotycznym (nic ostrego, zwykłe dziewczyny tylko bez ubrań) około 1,2gb (tylko nie czepiajcie się mojego wieku :o) i jeszcze mały hosting plików

 

serwery na litwie ale ping trochę wysoki więc nie spodziewaj się takiej szybkości jak w unixstorm itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępie piszę że do teraz mam wątpliwości co do założenia tego tematu na tym forum :o

 

A więc tak. Potrzebuję darmowego hostingu pod forum oparte na phpBB modified by Przemo. Transferu myślę że miesięcznego tak z 40 GB oraz z 300 MB na pliki. Oczywiście obsługa PHP i MySQL i .htaccess. Szczególnie mi zależy na możliwości podpięcia zewnętrznej domeny DNS.

 

Mam świadomość tego że za chwilę w moją stronę zostaną rzucone różne obelgi związane z tym że jestem niepoważny że na myśli mi przyszło stawianie forum na darmowym hostingu, lecz oczywiście zamierzam się przenieść gdy cały projekt będzie miał sens.

 

Oczywiście tematyka legalna (nie żadne warezy itd.)

 

Pozdrawiam!

2ap.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Gdyby nie fakt rzucania się na przemo włączyłbym Ci takie konto u siebie.

Samo w sobie nie jest zasobożerne, gorzej z modami do niego.

 

serwery na litwie

A nie przypadkiem USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo w sobie nie jest zasobożerne, gorzej z modami do niego.

 

 

A nie przypadkiem USA?

 

jak miałem tam swoja domenę to w whois było napisane "000webhost - Lithuania" choć teraz sprawdziłem to było Texas, USA (może oferują dwie lokalizacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×