Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
barteq

[hacked] serverownia.pl / serf.pl

Polecane posty

Jak sobie w http://www.zone-h.org wpiszesz nazwy domen róznych polskich firm hostingowych (również tych z top100 i to z górnej półki) to znajdziesz wiele ciekawych rzeczy. Niektóre strony wiszą do dzisiaj. Ciekawe co jeszcze na takich serwerach siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Już wiem gdzie widziałem tego nicka.. Przeszukałem wszystko, ale na pomysł z wht nie wpadłem.

@patrick - skreślona, nie skreślona. Jaka jest opinia o serverowni na forum dla pierwszego lepszego człowieka z ulicy nie jest ważna. On nawet nie ma pojęcia o tym, w co może się wrobić. A patrząc totalnie z zewnątrz wszystko jest ok. Stronka cacy (choć na tym samym szablonie bazuje tez 4vip.pl), niby dane firmy są, fakture może wyślą, dane supportu też podane, chociaż BOK pod komórką (i do tego Heyah) wygląda co najmniej odpychająco..

 

Wysłany Czw Paź 27, 2005 10:34:

 

BTW czy nie jest śmieszne to, że nikt nie raczy poprawić hackeda? O zabezpieczeniu juz nie wspomnę... Ciekawe ile fajnych skryptów wala się gdzieś w public_html. Na miejscu klientów tejże firmy raczje szybko bym się ewakuuował. Chociaż priblem jest gdzie bo o krzak nie trudno, a top100 też nie jest do końca pewne.. Takie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie , jego problemy tkwi w braku profesjonalizmu. Słów nie można cofać, a jeśli się ktoś zobowiązał to trzeba tego dotrzymać. Niestety widać że ten hosting jest prowadzony przez dzieciaka lub "wyrośniętego dzieciaka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać ze Smeq sie stara ...

Z tego co widze troszke ulepsza ; )

Słyszałem że Ma w Ekpipie ,, Profesjonalistów ''

 

W sumie Hosting GOOD : >

Chyba raczej już hacków nie bedze , widać że Smeq Stara sie , stara ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×