Skocz do zawartości
Rubin85

Serwer VPS pod Amxbans & Fast Download

Polecane posty

Jak w temacie. Parametry konta ? Nie wiem dokladnie jakie musza byc odpowiednie aby uciagnely amxbans i fd dlatego licze na wasze sugestie. Cena do 70zł

Dodam ze Hosting www odpada bo maja limity polaczen a amxbans nie zamyka owych polaczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Plan VPS3 powinien wystarczyć (ewentualnie można zwiększyć limit transferu miesięcznego):

 

» 8 GB dysku twardego

» 300 GB transferu miesięcznego

» 256 MB ram (gwarantowane)

» 512 MB ram (burstable)

» Procesor - ok. 1.4 Ghz

» 1 własny adres IP

» Wirtualizacja OpenVZ

» System operacyjny Linux

» Panel HyperVM

» Polska lokalizacja

 

Cena: 24 PLN brutto / miesiąc

 

http://www.vps4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje do amxbans jest potrzebne konto WWW bo VPS to za dużo robienia bałaganu.

Potrzebne musi mieć zewnętrzne połączenie z mysql. I podstawowe funkcje WWW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuje do amxbans jest potrzebne konto WWW bo VPS to za dużo robienia bałaganu.

Potrzebne musi mieć zewnętrzne połączenie z mysql. I podstawowe funkcje WWW

To źle się orientujesz.

Proste how-to i wszystko na VPSie gra :lol:

AMXBans robi niezły syf w MySQLu, nie zamyka połączeń, więc nawet na drogich hostingach możesz mieć problemy z utrzymaniem się bez jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To źle się orientujesz.

Proste how-to i wszystko na VPSie gra :lol:

AMXBans robi niezły syf w MySQLu, nie zamyka połączeń, więc nawet na drogich hostingach możesz mieć problemy z utrzymaniem się bez jakichkolwiek problemów.

 

wlasnie o to mi chodzi aby ich nie bylo :] bo co 2-gi miesiac musze zmieniac hosting ze wzgledu na obciazenia ktore powoduje amxbans a nie chce mi sie tak szczerze zmieniac co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. Parametry konta ? Nie wiem dokladnie jakie musza byc odpowiednie aby uciagnely amxbans i fd dlatego licze na wasze sugestie. Cena do 70zł

Dodam ze Hosting www odpada bo maja limity polaczen a amxbans nie zamyka owych polaczen.

Zachęcam do zapoznania się z nasza najnowszą promocją na konta Hosting Dedykowany - http://www.webhostingtalk.pl/topic/24197-drugie-urodziny-group5pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×