Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
webmatt

przedluzenie/przeniesienie domen

Polecane posty

witam,

 

chciałbym się dowiedzieć jak to jest z przedłużeniami oraz przeniesieniem domen do innej firmy mianowicie posiadam kilka domen w az.pl. przedłużenie roczne jednej domeny (pl) to koszt 122zł, kilka razy gdzieś widziałem że niektóre firmy oferują znacznie tańsze przedłużenia... no i pytanie czy faktycznie inne firmy taniej przedłużają i powinienem przenieść do nich domenę aby coś zaoszczędzić czy to tylko pic na wodę...?:) czy jak mam domenę w az.pl to bez problemu przeniosę ją do innej firmy?:)

 

pozdrawiam

webmatt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dropped.pl

 

 

 

Witam 

 

Tak też sobie szukam jakiegoś miejsca na domenki bo chwilowo mam je trochę porozrzucane :) oferta Dropped.pl jest chyba najtańsza na rynku z tego co mi się wydaje. Czy jest to prawdą? Te 50 zł za pl-kę jest brutto czy netto bo jakoś nie mogę znaleźć info. Posiadam dokładnie 68 domen różnych typów do końca roku dobije prawdopodobnie do 100. Czy oferta tej firmy jest dla mnie najkorzystniejsza czy może polecicie coś innego? Chciałbym zapytać tez o obsługę w tej firmie są jakieś problemy czy wszystko jest OK? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ppd.pl

 

 

 

Czy możesz podać jakieś argumenty na np. wyższością ppd.pl na dropped.pl? Czy może jakieś porównanie tych dwóch firm jesteś w stanie zrobić? Z tego co na pierwszy rzut oka zauważyłem ppd.pl jest droższy ciekawi mnie tylko w czym może być lepszy od dropped.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz podać jakieś argumenty na np. wyższością ppd.pl na dropped.pl? Czy może jakieś porównanie tych dwóch firm jesteś w stanie zrobić? Z tego co na pierwszy rzut oka zauważyłem ppd.pl jest droższy ciekawi mnie tylko w czym może być lepszy od dropped.pl

 

Zauważ, że dropped.pl jest firma zarejestrowaną na cyprze (przez co faktura wystawiona jest wewnątrz-unijna ze zwolnionym VAT-em) a ppd.pl w Polsce i tak jak dla klienta prywatnego nie ma to znaczenia tak dla firmy ma.

 

Rozważny przypadki przedłużeń domen:

 

1. Klient prywatny - poniżej 20 domen

- ppd - 61 zł

- dropped - 50 zł

 

2. Klient prywatny - powyżej 20 domen

- ppd - 48,8 zł

- dropped - 50 zł

 

 

Dla klientów firmowym weźmy do rozważań ceny netto

 

3. Klient firmowy - poniżej 20 domen

- ppd - 50 zł

- dropped - 50 zł

 

4. Klient firmowy - powyżej 20 domen

- ppd - 40 zł

- dropped - 50 zł

 

Wystarczy takie porównanie ? Wnioski wyciągnij sam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masternet.pl

 

1275657636_beztytuiu.png

 

co sądzicie chyba jedna z lepszych ofert?

co muszę zrobić aby przenieść domenę do nich? (mam w az.pl)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, az.pl ma własnie takie ceny. 3 lata u nich opłacałem i za domenę .pl i com.pl płaciłem prawie 240 zł. Dodatkowo support jakiś niemiły, albo miałem pecha.

 

Tak czy inaczej polecam hekko.pl lub masternet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla tego samego powodu zrezygnowałem ze współpracy z domenytanio.pl - to jakiś tam partner Active24, ale w obliczu Masternet.pl zamiast prawie 90zł mogę płacić 65 bodajże.. przy 10, 20 domenach to się zaczyna robić jakaś sensowniejsza kwota oszczędności.

 

Hekko pewnie też luz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×