Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KoNN

Pytanie jak ustawić domenę

Polecane posty

Witam kupiłem VPS na hitme.net.pl i mam do dyspozycji 2 adresy IP. Teraz pytanie jak skonfigurować i przypiąć poprawnie domenę. Jestem zielony i nie wiem jak to zrobić. A mam kilka rożnych domen. i problem. doczytałem że muszę skonfigurować i stworzyć adres dns ale jak ?? to mam zrobić proszę o jakiś poradnik dla zielonego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ten VPS z administracją ? bardzo pomagają..... 2 minut roboty.

 

Hehe, chyba nie jest z administracja stad pytanie kolegi :lol:

 

Miałeś takie fajnie firmy do wyboru, wybrałeś hitme i teraz co muszisz prosic o pomoc na forum? ;)

 

bok@hitme.net.pl - tam gdzie kupujesz tam serwisujesz, ludzie na tym forum nie pracują w supporcie hitme z tego co wiem ;)

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś takie fajnie firmy do wyboru, wybrałeś hitme i teraz co muszisz prosic o pomoc na forum? :lol:

bok@hitme.net.pl - tam gdzie kupujesz tam serwisujesz, ludzie na tym forum nie pracują w supporcie hitme z tego co wiem ;)

Z całym szacunkiem ale kolega pyta tak naprawdę jak ma ustawić DNS-y i serwer www na kilka domen na SWOIM VPS-ie więc nie rozumiem skąd to dogryzanie i ironia w kierunki HitMe. Kupił VPS-a więc albo się nauczy co zrobić albo niech wynajmie administratora przecież napisał, że jest zielony a do tego problem jest dość chaotycznie i mało precyzyjnie opisany (nie wiadomo jaki dokładnie ma być efekt i co z tymi domenami ma być) . Ciekawe czy Wy swoim wszystkim klientom szeczgólnie tym zielonym wszystko robicie na VPS-ach.

 

Damian jeżeli uważasz, że to 2 minuty pracy to pomóż koledze i zrób mu to i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem ale kolega pyta tak naprawdę jak ma ustawić DNS-y i serwer www na kilka domen na SWOIM VPS-ie więc nie rozumiem skąd to dogryzanie i ironia w kierunki HitMe. Kupił VPS-a więc albo się nauczy co zrobić albo niech wynajmie administratora przecież napisał, że jest zielony

 

http://www.webhostin...rwver-vps-z-da/

Pisał, że jest zielony, miał oferty firm, które chciały mu wtedy pomóc, nie wybrał żadnej z tych "starających się", to nie wypada teraz prosić ich o pomoc prawda?

 

Ciekawe czy Wy swoim wszystkim klientom szeczgólnie tym zielonym wszystko robicie na VPS-ach.

Tak robimy bo inaczej jest pewność, że nie opłacą drugiego miesiąca.

 

Damian jeżeli uważasz, że to 2 minuty pracy to pomóż koledze i zrób mu to i tyle.

Ale wiedza kosztuje, przykre ale prawdziwe, miał wybór - Damian zaoferował mu fajną ofertę, włacznie ze skonfigurowaniem, on z niej nie skrzystał tylko poszedł do konkurencji, więc co teraz Damian ma pomagać? Bezsensu...

 

Pozdrawiam,

PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×