Skocz do zawartości
Devias

Panel Shoutcast

Polecane posty

Cześć, chciałbym czy jest jakiś Poradnik jak zrobić mini panel Shoutcast ( Start/Stop ( ewentualnie reset ) ), lub gotowiec takiego panelu?...

 

Oferty takiego panelu mile widziane ale na pewno nie za 40+zł... bo to nie jest zapewnię trudny skrypt ( tylko na jednego usera )

 

 

 

Proszę nie mówić dlaczego tego nie bede robił przez SSH, ponieważ kolega zupełnie nie zna sie na SSH i chciałbym mu to uprościc

Ogolnie chyba lepiej jest nacisnac tylko STOP albo START niż, logować się na Putty, pozniej wpisywac zeby usunac wszystkie procesy ( albo ten jeden ), nastepnie włanczać proces shoutcast, dawać go w tło ( zajmuje okolo 2-3 minut ) a nacisniecie jednego przycisku zajmuje okolo 20 sekund.

 

Pozdrawiam Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisać temat, który był wałkowany ładnych z 10razy mógłbyś użyć opcji "SZUKAJ". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferty takiego panelu mile widziane ale na pewno nie za 40+zł... bo to nie jest zapewnię trudny skrypt ( tylko na jednego usera )

Jak nie jest trudny, to sobie samemu go napisz.

A jak nie potrafisz, to nie mów, że nie jest trudny skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, PHP znam doskonale, a wprowadzić kilka kodów SSH to nie problem,

Sam bym sobie napisał ale nie mam kodów ssh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega sie nie zna na SSH, czy TY nie znasz się na SSH?

Bo skoro TY potrafisz odpalić sobie serwer via SSH... to jakim to niby cudem

ale nie mam kodów ssh

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o kody do gier.. ale o kody skryptów

Tak jak HTML ma <br /> itp..

to i SSH ma tez swoje "kody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

SSH nie ma swoich kodów, poczytaj sobie chłopczyku co to ssh jest i co to powłoka systemowa i o komendach powłoki systemowej sobie poczytaj np bash ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopaczka: racz nie gardzić innymi używając zwrotów typu chłopczyku. Przypomnieć Ci Twoje pierwsze posty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem doskonale o co chodzi bo o komendy a nie kody. A ty poprostu tego nie rozumiesz mój post był aluzja żebyś powrócił do gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat chyba do autopilota jest :)

Pytałeś o ten skrypt na pw, ale tutaj widzę, że nie 40+... przykładowy start i stop serwera w moim panelu, może sie przyda, lub chociaż coś Ci podpowie:

 

@exec("/home/panel/bin/sc_serv /home/panel/users/test_serv.conf >/dev/null &"); //start serwera
$pid = @exec("pidof /home/panel/bin/sc_serv /home/panel/users/test_serv.conf"); //pid zapisujesz do pliku lub do bazy, a potem żeby serwer wyłączyć:
@exec("kill ".$pid);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×