Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
vorde

[Szukam] Reklamodawcy

Polecane posty

Witam

 

Szukam reklamodawcy na forum wareza.

Adres forum www.warezstore.pl

 

Kontakt

GG 6776102

Mail: xakiaver90@googlemail.com

 

Pozdrawiam

Vorde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczba postów: 2362 Liczba wątków: 1881 Liczba użytkowników: 1112

 

O staty nie pytam, to mi wystarczy. Ile chcesz za reklamę? 3 zł na miesiąc? Dorwałeś jakaś bazę danych, wgrałeś i liczysz na szybką kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O staty nie pytam, to mi wystarczy. Ile chcesz za reklamę? 3 zł na miesiąc? Dorwałeś jakaś bazę danych, wgrałeś i liczysz na szybką kasę?

 

Tutaj się nie zgodzę bo forum jest prowadzone przeze mnie i kumpla od około 2 miesięcy i się rozwija.

 

To jakie według Ciebie muszą być statystyki strony żeby liczyć na jakiekolwiek reklamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj się nie zgodzę bo forum jest prowadzone przeze mnie i kumpla od około 2 miesięcy i się rozwija

 

Trudno żeby się nie rozwijalo ;) Ale ie uważasz że 2 miesiące w sieci to ciut zamalo zeby liczyc na jakiś zarobek??

 

 

To jakie według Ciebie muszą być statystyki strony żeby liczyć na jakiekolwiek reklamy ??

 

Weź sobie cpmprofit i zobaczysz ile zarobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie korzystam z cpmprofit i żadnych rewelacji niema 20-30gr dziennie, dlatego pomyślałem nad innymi reklamami. Większość systemów typu cpmprofit nie akceptuje stron o tematyce wareza wiec postanowiłem spróbować samemu znaleźć reklamodawców. Jeżeli to jeszcze za wcześnie na tego typu reklamy to może ktoś zna lepszy system od cpmprofit który akceptuje warezy, tutaj mam na myśli większe stawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podałes żadnych konkretnych danych typu ilość UU/dzień, , pozycja w goglu, itp. itd.

 

Poza tym z cpm wychodzi ci 10 zl na miesiąc , więc jak widzisz mało kto rzuci się na reklame.

 

Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z adtaily.

 

Szukałeś może reklamy z innymi forami o tej tematyce?? podejrzyj konkurencje i zobacz na czym oni zarabiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tylko cpmprofit znalazłem na podstawie innych warezów.

 

A co do statystyk to na dzień dzisiejszy jest około 400 UU, 5-6k odsłon strony na jeden dzień według Google Analytics, a co do pozycji w Google z tym ciężko. Od początku z kumplem pozycjonujemy i pod frazą warez nie ma nas jeszcze nawet w TOP100 tylko znajduje po nazwie strony.

 

Miałem nadzieje ze znajdę jakieś reklamy które zapewniły by chociaż fundusze na serwer, ale widzę ze będzie trzeba troszkę jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Warez mało kto lubi, bo jeden dzień i może Was już nie być (Policja itp.). Poza tym nie każdy popiera złodziejstwo, a tym bardziej firmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A konkurencji CPMprofit nie ma, przynajmniej ja nigdzie nie spotkałem serwisu, który by płacił za wyświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zacząłem korzystać z ad-kontekst i jak są kliknięcia to jest dużo lepiej niż cpmprofit, myślę ze na razie starczy ten system może jak będzie forum bardziej popularne to się pomyśli o reklamodawcach.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×