Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[szukam do współpracy] Przymierzam się do pełnego freelancingu

Polecane posty

Gość

Cześć,

 

Jak wiecie, jestem wieloletnim użytkownikiem WHT i część osób zna mnie bliżej niż po nicku.

Od pewnego czasu planowałem przejście z pracy na etacie (jak wiecie, jestem nauczycielem

w prywatnym zespole szkół) na freelancing i wszystko wskazuje na to, że w ciągu 2-3 miesięcy stanę się "wolny".

 

Aktualnie jestem na etapie kontaktowania się z ludźmi, z którymi będę mógł współpracować

w przyszłości w trzech głównych obszarach:

 

- edukacja (nauczanie języka angielskiego biznesowego i ICT)

- projektowanie stron internetowych (czyli po prostu webmasterka)

- tworzenie aplikacji online (tu niewiele mogę napisać, bo jednak chciałbym utrzymać pomysły

na moje projekty w tajemnicy)

 

Wszystkie moje pomysły i projekty w większym lub mniejszym stopniu związane są z jednym

z w/w punktów. Mam czas, minimum finansowe (mogę czekać do pół roku na zyski z danego projektu) i dużo zapału. Oprócz najbliższych znajomych, którzy już wiedzą (albo wkrótce dowiedzą się) o moich planach, postanowiłem poszukać wartościowych ludzi w Sieci, a przede wszystkim w tej części Internetu, którą znam ja i która zna mnie. Stąd moja odezwa na WHT : )

 

Jeśli prowadzisz własną firmę (albo masz firmę rodzinną, przy której działasz), jesteś

w podobnym położeniu, co ja, albo dopiero kończysz studia i szukasz pomysłów na start-up,

to zapraszam do kontaktu.

 

Jeśli prowadzisz firmę i szukasz pracownika w w/w obszarach do zatrudnienia "z doskoku" na umowę o dzieło, jestem do dyspozycji.

 

Interesuje mnie region Trójmiasta, choć bez problemu mogę pracować korespondencyjnie.

 

Dziękuję za uwagę : )

 

 

Miłosz / Sponsi

więcej informacji o mnie: www.sponsi.net

e-mail: milosz@epoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×