Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HacKedByX*Team

warez-host.com

Polecane posty

Korzystał ktoś z warez-host.com, przypadkowo wpadłem na ich ofertę i jest nawet ok, ewentualnie znacie jakieś inne firmy z podobnym podejściem do nie koniecznie zgodnych z Polskim prawem stron, mogą być nawet Polskie firmy, najlepiej z siedzibą za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym (klik) temacie jest dość sporo o takich firmach- tam konkretnie o hazardzie

co do warezu jest mniejszy problem, wklep sobie w wyszukiwarkę WHT warez i bez problemu znajdziesz kilkanaście firm, szczególnie za naszą wschodnią granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostowanie w takiej firmie czegoś nielegalnego, aż woła o kontrolę, już samą domeną.

To jakbyś wysłał zaproszenie do odpowiednich służb ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam, że takie zachowania są niemoralne i nieetyczne i w żaden sposób ich nie wspieram. Wszelkie wypowiedzi mają tylko charakter informacyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostowanie w takiej firmie czegoś nielegalnego, aż woła o kontrolę, już samą domeną.

To jakbyś wysłał zaproszenie do odpowiednich służb ... ;)

 

Przecież w niektórych krajach na świecie piractwo jest całkowicie legalne np. Malezja, Holandia.

Największy warez na świecie (amerykański) jak i największy w Polsce (nazwy podawać nie będę, lecz ten kto używa wie o jakie mi chodzi) mają właśnie w Malezji swoje serwery dedykowane, a istnieją w sieci już grubo ponad 5 lat.

 

Tutaj masz holenderski, ponoć bardzo dobry hosting do hostowania właśnie rzeczy tego typu za które tam się nie czepiają http://www.worldstream.nl/

O to, że się nie czepiają wywnioskowałem po tym, że jeden z polskich warezów ma tam swoje forum już minimum rok i jakoś działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem, aby jakikolwiek kraj zezwalał na kradzież.

 

Wazery działają, nie twierdzę, że nie. Jednak nie są to legalne strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o piractwo z pełnym sensie.

Zabronione jest udostępnianie rzeczy zawartych licencją autora dając tym samym możliwość ściągania wszystkim innym osobom tych rzeczy z swojego konta shared/dedyka czy nawet własnego kompa na całym świecie, lecz warez jest to inna sprawa, są kraje z tych pewnych to są Malezja, Holandia, Turcja, które umożliwiają na warez, nie w sensie udostępniania plików na dyskach, lecz coś w stylu jak popularne fora działają, one tylko dają możliwość ludziom ściągnięcia tego czegoś z innych hostingów np. rapidshare.com hotfile.com czyli za pomocą tzw. odnośników i w tych krajach jest to akurat legalne.

Dane te nie leżą na ich dyskach, umożliwiają jedynie dojście do czegoś za pomocą odnośników do zewnętrznego hostingu, który ich akurat nie obchodzi, bo do nich nie należy. Warezy są nielegalne, owszem, lecz prawo Holandii przymyka oko na takie sprawy i nikt inny tj. policja z np. USA nie może nic zrobić, a wątpię, że administrator hostingu wyda dane personalne osoby, która rejestrowała domenę oraz serwer u nich i prowadzi taki serwis na koszt swojej renomy, ma to po prostu w dupie, bo żyje w kraju w którym przymyka się oko na takie sprawy.

 

PS. Wiem dokładnie o co chodzi po rozmowie z jednym z administratorów warez-host.com na livechacie, który mi to wyjaśnił oraz po więcej informacji odesłał na tę podstronę:http://www.warez-host.com/tos.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powołałbym się tutaj na przepisy KK a konkretniej art. 109. W myśl niego obywatel RP który popełnił przestępstwo za granicą podlega tzw. zasadzie podwójnej karalności. W myśl niej o czynie zabronionym mówimy wtedy, gdy prawo kraju pochodzenia obywatela i prawo kraju w którym jest serwer jednocześnie zakłada przestępstwo. Oznacza to tyle, że jeżeli według przepisów państwa, którego dotyczy problem, czyn nie ma znamion zabronionego, to jednocześnie nie podlega on osądowi w polskim prawie.

Dochodzi jeszcze druga kwestia, szczególnie w przypadku hazardu. Tutaj występuje przestępstwo karno- skarbowe, dlatego nie podlega pod kodeks karny. Kodeks KS nie reguluje tego, bo nie mamy rozwiązań na temat przestęp zagranicznych.

Dlatego w myśl polskiego prawa nie bardzo się da przyczepić. Poszukajcie w internecie bo ja piszę to na podstawie swojej wiedzy, którą kiedyś tam uzyskałem, a z racji, że nie jestem prawnikiem to warto ją zweryfikować, jeżeli znajdę ten artykuł na temat tej sprawy to podam link.

Podejrzewam, że wiele osób korzysta z luk w prawie krajów egzotycznych, lub z braku regulacji odnoszących się do praw autorskich. Trzeba by to jeszcze dokładnie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, za góra miesiąc musze zmienić serwer bedzie to mój pierwszy który wykupie za granicami naszego panstwa i mam kilka pytań odnośnie tego hostingu.

1.Zakładał ktoś u nich konto na fikcyjnych personaliach czy robią problemy z płatnościami Paypal? wymagane są potwierdzenia tożsamości ?

2. Proszę o wytłumaczenie do czego potrzebna jest ta opcja ?

3.Czy ktoś z obecnych może polecić ten hosting na srednio małe forum warezowe ?

4.Jesli nie polecacie tego gostingu pod wareza to ktore jest godne uwagi? zalezy mi na podobnych parametrach i cenie.

 

 

pytanie2.png

 

Disk Space 3 GB

Monthly Bandwidth 150 GB

Uplink Port Speed 1000 Mbit - Do czego służy ten parametr ?

Latest cPanel Control Panel yes_ico.png

Server Location Netherlands.png

Add-on Domains 2

Dual Quad Processor Servers yes_ico.png

7 Day Money Back Guarantee yes_ico.png

Free Migration yes_ico.png

24x7 Premium Support

Operating System linux_x.png

Content Freedom yes_ico.png

Instant Activation yes_ico.png

Free Setup yes_ico.pngMonthly Price $4.00

Annually Price $40.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uplink to inaczej upload, w tym wypadku określa przepustowość łącza na trasie serwer => internet

 

Czyli w teorii dają Ci 1000 mbit uploadu, co się bardzo chwali, ale pamiętaj, że masz jeszcze miesięczny limit danych, a on z kolei jest bardzo mały :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×