Skocz do zawartości

Polecane posty

U mnie strona OVH działa :).

 

 

/edit: Strona działa, ale upływa limit czasu żądania dla ping.

 

Ovh.pl chyba miało wyłączone odpowiedzi icmp o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utraciłem przed chwilą połączenie z serwerem i strona ovh też się nie wczytuje

u was też?

Potwierdzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W SGB zbiesił się gra-z1b7-a70 a w RBX rbx-g1-a9. W RBX interwencja CISCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padły serwery OVH w DC: RBX, SBG, GRA, LIM, ERI, działa tylko WAW, BHS.

 

Piszą o awarii 2 linii zasilania i generatorów. Do tego leży cały routing. Pewnie zejdzie kilkanaście godzin na uruchomienie wszystkiego, w porywach ponad tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z serwerami w DC wygląda to tak:

GRA1 wygląda na działające a w SBG1 i RBX1-4 wszystko leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część serwerów powstawało (w sumie to routing bo serwery były cały czas włączone) - ovh.pl nadal leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×