Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
smartpointer

G

Polecane posty

no, bo ta kaczka jakies podziekowania rydzykowi skladala ... parodia heh, bedzie smiesznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włascieiw macie racje mogłem glosowac na tuska , w koncu to on

po ponad ~20 latach malzenstwa wzial slub koscielny - data nie przypadkowa tuz przed kampanią wyborcza - prawdziwy katolik .

 

RM nie słucham ( brak czasu ) poglady bliskie moim ,

bezsciemy lepiej oczywiscie byc popieranym przez kwasniewskiego ?

Uwazasz ze to wazne, ze tusk wzial slub pod publike?? mysle, ze to zorbil wlasnie dla tych ktorzy to cenia (ja do nich nie naleze), ja tego nie cenie, cenie ludzi za to co robia ... ;)) Glosowalem na Tuska bo wierzylem, ze bedzie lepiej! Dla NAS najwazniejsza rzecza jest zmiejszenie dziury budzetowej, podaktow i kosztow pracy. Mam nadzieje tak czy owak, ze do tego dojdzie, tylko szkoda ze PIS przewiduje dziure budzetowa w wysokosci 75 miliardow pln :D a PO 20 miliardow.

 

Najpierw trzeba oszczedzac, a potem wydawac ...

 

Zwrocicie tez uwage kto glosowal, lepperowcy poparli PIS, bo PISowi blisko do Samoobrony, tez wszystko rozdaja :D

 

Dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia (mam nadzieje), moze byc tylko lepiej :D

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

zamiast dyskutować zbierajcie na fundusz bezrobotnych, fundusz solidarnościowy, fundusz na nowe mieszkania, fundusz na urzedników, fundusz na fundusz dla biednych emerytow, matek, fundusz na utrzymanie siedzib zusu. fundusz.... fundusz... fundusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby wybory mialy cokolwiek zmienic to juz dawno bylyby zakazane ;)

 

interesuje mnie kto z tych osob ktore sie tutaj wypowiadaja zna chociaz programy tych 2 kandydatow, bo wydaje mi sie, ze niektore osoby nie maja nawet o nich bladego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby wybory mialy cokolwiek zmienic to juz dawno bylyby zakazane ;)

 

interesuje mnie kto z tych osob ktore sie tutaj wypowiadaja zna chociaz programy tych 2 kandydatow, bo wydaje mi sie, ze niektore osoby nie maja nawet o nich bladego pojecia

Ja co nieco wiem :D) ale bardziej interesowal mnie "program, ktorego nie bylo", chodzi oczywiscie o PO :D Strzalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mówią że kościół się do polityki nie miesza.
Bo sie nie miesza. Nie myl Kosciola z pojedynczymi osobami (ksiezmi).

 

Abstrahujac juz od PO ktore wolalem od PiS, po prostu Kaczynskiego nie lubie. Wyglad akurat male ma znaczenie, ale jego poglady, program, blokada parady rownosci (choc osobiscie sama idea mi sie nie podobala) i to, ze "czlowiek prawa" zaplacil pieniadze, ktore sad mu nakazal za znieslawienie Walesy, dopiero po roku, jak byla kampania. Pieniadze na dom dziecka o ile pamietam.

 

Tusk tez mi sie nie podoba. Tylko cholera Cimoszewicz dal dupska i nie bylo kogo wybrac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ece widze ze PRL'u juz raczej nie pamietasz ... bo winneś pamietać jaką funkcję wówczas pełnił 'Twój prezydent', abstrahując już od tego jakie głupoty gadał ten stanowczy człowiek zmieniajacy zdanie w zaleznosci od tego jak wiatr zawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ece widze ze PRL'u juz raczej nie pamietasz ... bo winneś pamietać jaką funkcję wówczas pełnił 'Twój prezydent', abstrahując już od tego jakie głupoty gadał ten stanowczy człowiek zmieniajacy zdanie w zaleznosci od tego jak wiatr zawiał?
Sformulowanie "widze ze juz raczej nie" bardzo mi sie podoba (no sarkazm) :D

 

Nie wiem kogo masz na mysli piszac "Twoj prezydent". Zreszta mniejsza o to - nie pisalem ze nie gadal glupot, czy ze nie zmienial zdania jak wiatr zawial.

 

Inna sprawa, ze Tusk mial byc w moim odczuciu hamulcem bezpieczenstwa dla dzialan PiS. Nie mowie nawet o programie, bo, nie oszukujmy sie, prezydent g*** moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna sprawa, ze Tusk mial byc w moim odczuciu hamulcem bezpieczenstwa dla dzialan PiS. Nie mowie nawet o programie, bo, nie oszukujmy sie, prezydent g*** moze.

 

Przypominam, że Kaczyński chce dekretów! http://wiadomosci.onet.pl/1181103,,,,,,452...8,itemspec.html

gdyby wygrał Tusk napewno PiS by z tego pomysłu zrezygnował, bo nie zwiększałby władzy PO

wielkim zwolennikiem dekretów jest również.... Lepper! stąd m.in. jego poparcie dla Kaczora (Lepper wierzy, że sam kiedyś zostanie prezydentem, a mając w ręku dekrety mógłby naprawdę dużo)

PiS ma gotowy cały projekt nowej konstytucji, słyszałem wypowiedź pewnego publicysty że to kontytucja "pisana pod Kaczyńskiego"

czy uda im się ja uchwalić nie jest wcale pewne, ale ryzyko zawsze istnieje zwłaszcza po wygranej Kaczyńskiego!

 

Wysłany Wto Lis 01, 2005 11:08 pm:

 

przedwyborcza narada braci Kaczyńskich odkrywa ich prawdziwe zamiary :D

 

http://www.joemonster.org/download.php?d_o...=getit&lid=1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×